Strona Główna > Miś Paddington, Elton John, Victoria Beckham: Gwiazdy żegnają Królową Elżbietę II

Miś Paddington, Elton John, Victoria Beckham: Gwiazdy żegnają Królową Elżbietę II

Wczoraj 8 września 2022 roku w wieku 96 lat zmarła Królowa Elżbieta II. Jej śmierć poruszyła miliony ludzi na całym świecie. Zobaczcie, jak wspominają ją gwiazdy.

Królowa Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii. Zmarła w otoczeniu rodziny w zamku Balmoral w wieku 96 lat. W czerwcu 2022 roku obchodziła swój Platynowy Jubileusz związany z 70. rocznicą objęcia tronu.

Gwiazdy z całego świata dzielą się w Internecie swoimi kondolencjami dla rodziny królewskiej.

Aleksandra Kwaśniewska

„Koniec epoki… Dziękuję za ten nieopisany zaszczyt…” – napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Ozzy Osbourne

Wraz z moim krajem opłakuję odejście naszej największej Królowej. Ciężko myśleć o Anglii bez królowej Elżbiety II – napisał Ozzy Osbourne.

Małgorzata Socha

W wieku 96 lat zmarła królowa Elżbieta II. Smutek… Koniec pewnej epoki… Żegnaj Królowo. – napisała Małgorzata Socha.

Elton John

Wraz z całym narodem, jestem głęboko zasmucony informacją o śmierci Jej Królewskiej Mości Elżbiety II. Była inspirującą postacią i władała krajem podczas naszych wspaniałych ale też ciemnych chwil, z dumą, skromnością i autentycznym ciepłem. Królowa Elżbieta była ogromną częścią mojego życia – od dzieciństwa aż do teraz i będę za nią bardzo tęsknił. – napisał Elton John.

Justyna Steczkowska

Zmarła Królowa Elżbieta II… Nastąpił koniec pewnej epoki… Była najdłużej panującym władcą Wielkiej Brytanii. Nie wiem czy potrzebni nam są jeszcze królowie i królowe, ale muszę przyznać, ze Elżbieta II wzbudzała sympatie. Myślę, że poświeciła wiele pięknych chwil swojego życia dla monarchii. Czy warto było? Na to zna odpowiedź tylko ona sama. Wierzę, że jej dusza jest już wolna od trosk i wszystkich ziemskich spraw.

Borys Szyc

Odeszła królowa Elżbieta II. Panowała 70 lat. Koniec pewnej epoki.

Miś Paddington

Dziękuję pani za wszystko – czytamy na Twitterze Misia Paddingtona.

Duran Duran

Jej Wysokość Królowa przewodniczyła Wielkiej Brytanii dłużej niż jakikolwiek inny brytyjski monarcha. Poświęciła swoje życie ludziom i dała światu niezwykły przykład całym swoim panowaniem. Widziała zmiany, które wykraczają poza to, co każdy z nas może sobie wyobrazić. Stawiała czoła wyzwaniom i wznosiła się ponad nie. Jej życie było niezwykłe pod wieloma względami. Wszyscy będziemy za nią tęsknić i jesteśmy wdzięczni za niesamowitą służbę, jaką oddała mieszkańcom Wielkiej Brytanii i krajów Wspólnoty Narodów. Rodzinie królewskiej przesyłamy najgłębsze kondolencje. Jej śmierć kończy długi i wyjątkowy rozdział w historii Wielkiej Brytanii i świata. – czytamy we wpisie zespołu Duran Duran.

Reese Witherspoon

Spoczywaj w pokoju królowo Elżbieto II. – czytamy we wpisie aktorki.

Stella McCartney

Z wielkim smutkiem opłakujemy dziś odejście Jej Królewskiej Mości. W imieniu zespołu Stelli McCartney pragnę złożyć najszczersze kondolencje Rodzinie Królewskiej. – napisała projektantka

Nicki Minaj

Mick Jagger

Jej Wysokość Królowa Elżbieta II zawsze była w moim życiu. Pamiętam, gdy jako dziecko oglądałem w telewizji wideo z jej ślubu. Pamiętam ją jako piękną młodą damę i ukochaną babcię narodu. Moje najgłębsze kondolencje składam rodzinie królewskiej. – napisał artysta.

Victoria Beckham

Dzisiaj jest bardzo smutny dzień, nie tylko dla naszego kraju, ale dla całego świata. Jestem głęboko zasmucona odejściem naszej ukochanej Monarchini, Jej Królewskiej Mości. Zostanie zapamiętana za swoją niezłomną lojalność i służbę, a moje myśli są teraz z rodziną królewską w tym niesamowicie smutnym czasie

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.