Strona Główna > Młode Argentynki mierzą się z przebojem Britney Spears „Toxic” [WIDEO]

Młode Argentynki mierzą się z przebojem Britney Spears „Toxic” [WIDEO]

Posłuchajcie, jak z numerem „Toxic” poradził sobie ten początkujący zespół!

Pacifica to młody argentyński zespół, który rozpoczął swoją działalność pod koniec roku 2021. Założycielkami i jedynymi członkiniami duetu jest śpiewająca gitarzystka Inés Adam oraz grająca na gitarze basowej i perkusji Martina Nintzel. Mimo że parę miesięcy temu dziewczyny występowały w Nowym Jorku, dziś skupiają się głównie na działalności internetowej. Na swoim kanale na YouTube, który obserwuje ponad 70 tysięcy osób, co czwartek publikują cover wybranej przez siebie, najczęściej rockowej piosenki. Utwory nagrywają we własnych pokojach lub na dachach budynków, z widokiem na malowniczą panoramę argentyńskiego miasta.

Jakiś czas temu na kanale zespołu pojawiło się nagranie, na którym Inés i Martina próbują swoich sił w wymagającej piosence Britney Spears„Toxic”. Sprawdźcie, jak Pacifica poradziła sobie z tym przebojem!

„Toxic” to numer z roku 2004, który do dziś jest jednym z najpopularniejszych utworów piosenkarki. Został umieszczony na 44. miejscu listy najlepszych piosenek dekady według magazynu „Rolling Stone”. Co ciekawe, został napisany z myślą o Janet Jackson, która ostatecznie, podobnie jak Kylie Minogue, odrzuciła propozycję. Właśnie tak utwór trafił do rąk Britney Spears, która uczyniła go wielkim przebojem.

Polecamy również: