"(mrok) Warszawianka": Michał Szpak zapowiada nowy album "Nadwiślański mrok" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „(mrok) Warszawianka”: Michał Szpak zapowiada nowy album „Nadwiślański mrok” [WIDEO]

„(mrok) Warszawianka”: Michał Szpak zapowiada nowy album „Nadwiślański mrok” [WIDEO]

Utwór zapowiada nowy album Michała „Nadwiślański mrok”, który ukaże się jeszcze w tym roku. Singiel „(mrok) Warszawianka” jest kolejnym przedsmakiem, tego co na nim usłyszymy!

Trzy lata temu Szpak zniknął, by w obecności swojego czworonogiego cerbera Hektora, móc tworzyć i szukać swojej tożsamości muzycznej. Była to wyboista, osobliwa i międzygalaktyczna podróż, której właśnie nastał kres.

Po premierach „Halo Wodospad” i „24na7” gdzie Szpak zintegrował swoje wizerunkowe szaleństwo z ekstrawagancją muzyczną nadszedł czas na pierworodnego singla, zapowiadające jego album zatytułowany „NADWIŚLAŃSKI MROK”. „(mrok) Warszawianka” – to muzyczny i wizualny autoportret oraz właściwy debiut Artysty, wyczekiwany przez niego samego.

Zobacz teledysk:

Michał Szpak zadebiutował pod koniec 2021 roku na wielkim ekranie. Zaśpiewał w filmie „To musi być miłość” wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak, mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka. Artysta zaśpiewał jedną ze swoich ballad „Po Niebo”.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polecamy również: