Strona Główna > MTV Video Music Award: Występ Maneskin ocenzurowany. Wokalista pokazał intymną część ciała [WIDEO]

MTV Video Music Award: Występ Maneskin ocenzurowany. Wokalista pokazał intymną część ciała [WIDEO]

Nie milkną echa sytuacji na gali MTV Video Music Award, w której w głównym centrum zainteresowania był kontrowersyjny zespół Maneskin. Widzowie nie mogli w pełni zobaczyć ich występu. Zobaczcie, co się wydarzyło!

Zespół na cenzurowanym w trakcie gali

Włoski zespół od swojego debiutu na Eurowizji w 2021 roku zdążył już sporo namieszać na muzycznej scenie. Członkowie Maneskin nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i chętnie zakładają lateksowe czy przeźroczyste stylizacje. Na tegorocznej gali muzycznych nagród MTV Video Music Award nie mogło być inaczej.

Wokalista – Damiano Dawid – postawił na lateksowe spodnie, niezakrywające jego pośladków, a gitarzystka – Victoria De Angelis – zdecydowała się na top, odsłaniający jej pierś z naklejką na sutku. I to właśnie jej skąpa bluzka narobiła najwięcej zamieszania w trakcie ich wspólnego występu na żywo z piosenką „Supermodel”.

Przez przypadek gitarzystka pokazała więcej, niż zamierzała, gdy top zsunął się jej z ramienia i odsłonił jej drugą pierś. W tym też momencie kamery zaczęły pokazywać widownię i scenę z dalszej perspektywy, przez co publiczność oglądająca występ nie mogła zobaczyć tego, co dzieje się w trakcie show.

Widzowie nie zostawili suchej nitki na stacji MTV

Fani zespołu nie kryli się ze słowami krytyki na Twitterze, gdzie potępiali stację za cenzurę występu:

Przepraszam, ale to występ Maneskin był fenomenalny. Nie było potrzeby cenzurowania wokalisty.

Sprawiedliwość dla Maneskin! Sutki powinny być swobodnie widoczne

Kontrowersyjna sytuacja i tak nie przeszkodziła członkom grupy w zdobyciu nagrody na tegorocznej gali. Otrzymali wyróżnienie w kategorii: Najlepsze alternatywne wideo za piosenkę „I wanna be your slave”.

Zobacz wideo:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.