T.LOVE i Muniek: Wymowny teledysk do singla "Ziemia Obiecana”
Strona Główna > Muniek i T.LOVE mają dość! Zobacz wymowny teledysk do singla „Ziemia Obiecana”

Muniek i T.LOVE mają dość! Zobacz wymowny teledysk do singla „Ziemia Obiecana”

T.LOVE Zespół świętuje nadanie statusu Złotej Płyty „Hau! Hau!”, dzieląc się z fanami ostatnim klipem promującym ten materiał

Muniek Staszczyk i zespół T.LOVE postanowili wyrazić swoje zniechęcenie i niezadowolenie wobec obecnej sytuacji w Polsce za pomocą swojego najnowszego singla „Ziemia Obiecana”. W teledysku do utworu, widzowie mogą zobaczyć różne symbole i znaki, które nawiązują do polityki i kultury naszego kraju. Tekst piosenki i obraz w teledysku tworzą mocne przesłanie, które z pewnością zmusza do refleksji.

„Ziemia Obiecana” doczekała się wymownego teledysku autorstwa Mai Michoń. Tekst piosenki jest diagnozą niewesołej rzeczywistości, która nas otacza, naszego strachu i zagubienia w niej. Słowa w refrenie niosą jednak pewną nadzieję na przyszłość.

T.LOVE prezentuje teledysk do singla „Ziemia obiecana”

„Ziemia Obiecana” to kawałek, który zamyka nasz album „Hau! Hau!”. Zamyka też jego promocję i jest ostatnim singlem z płyty.

 – mówi Muniek.

Złoty album T.LOVE „Hau! Hau!”

Prawie rok od premiery, „Hau! Hau!” pokrył się złotem. To najbardziej wyszczekany album w dyskografii bandu. Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. W 2022 roku zespół T.LOVE obchodził bowiem swoje 40-lecie oraz 30-tkę albumu „King”.

Lider Muniek Staszczyk po prostu nie mógł nie reaktywować (po 6 latach zawieszenia) tej ferajny indywidualności. I tak w historycznym składzie:
Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja) powstał  „Hau! Hau!”. Szacowny 40-latek szczeka więc głośno, konkretnie i na temat! 

T.LOVE nominowany został do nagrody Fryderyki 2023 w kategorii Zespół / Projekt Artystyczny Roku oraz Album Roku Rock. Laureatów poznamy już 22 kwietnia. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *