Musieli skłamać, aby dostać wymarzoną rolę. Komu się udało? »
Strona Główna > Musieli skłamać, aby dostać wymarzoną rolę. Komu się udało?

Musieli skłamać, aby dostać wymarzoną rolę. Komu się udało?

Ci aktorzy skłamali, aby dostać swoją rolę w filmie. Sprawdź, kto skłamał!

Mila Kunis

W Różowych Latach 70. Mila Kunis zagrała Jackie Burkhart. Aby jednak tę rolę dostać, skłamała na temat swojego wieku, miała wtedy 14 lat a nie osiemnaście.

Chloë Grace Moretz

Aby zdobyć role Isabelle w filmie „Hugo i jego wynalazek”, Moretz udawała, że ​​pochodzi z Cambridgeshire, wschodniej Anglii. Opowiedziała nawet o swoim brytyjskim życiu, mówiąc, że jej rodzice byli hodowcami koni. Jej kłamstwo szybko wyszło na jaw kiedy to żegnając, rzuciła „Bye Marty!”. Scorsese tylko się z tego zaśmiał i powiedział jej, że dobrze sobie poradziła.

 Sadie Sink

Aby dostać rolę  Max Mayfield w serialu „Stranger Things” Sadie Sink na pytanie, czy umie jeździć na łyżwach odpowiedziała twierdząco, mimo że nie miała żadnego doświadczenia. Obawiała się, że jej umiejętności zostaną sprawdzone, za sprawą rolek, które znajdowały się w pomieszczeniu, jednak nic takiego nie miało miejsca.

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth zagrał rolę Willa Blankelee w filmie „Ostatnia piosenka”. Na pytanie o grę w siatkówkę oznajmił, że nie ma problemu i o ile za pierwszym razem nieco mu się poszczęściło, bo statyści również nie umieli w nią grać, tak w rozgrywce z profesjonalistami jego gra wyglądała naprawdę słabo.

Phoebe Dynevor

Aby dostać rolę w „Bridgerton” Phoebe udawała miłośniczkę koni i tańca. Mimo że tak naprawdę bała się koni to, na przesłuchaniu powiedziała, że jazda konno to jej pasja i jeździła już na wielu koniach.

Jameela Jamil

Jameela przed dostaniem roli w filmie „The Good Place” skłamała na temat swojego doświadczenia, aktorka tak naprawdę nigdy wcześniej, nie licząc przedstawień w przedszkolu, nie miała styczności z aktorstwem, jednak jej umiejętności nie okazały się takie złe.

Idris Elba

Twórca filmu „The Wire” David Simon chciał obsadzić amerykańskich aktorów, Elba próbował więc zataić, skąd pochodzi, udając amerykański akcent. Po paru próbach na pytanie o życie osobiście powiedział prawdę, co nie utrudniło mu dostania roli w filmie.

Laura Fraser

Aby dostać role w serialu „Breaking Bad”, Laura na pytanie, czy umie mówić po niemiecku odpowiedziała, że umie. W rzeczywistości znała tylko podstawowe formułki. Nieco się więc zdziwiła gdy dostała parę linijek po niemiecku, na szczęście mimo tego, że musiała na naukę ich poświecić więcej czasu to podołała zadaniu.

Anne Hathaway

Brokeback Mountain” to film o kowbojach, zatem jak można się domyślić Anne Hathaway skłamała na temat umiejętności jazdy konno.

Robert Pattinson

Aby wziąć udział w przesłuchaniu do filmu „Batman” Robert Pattinson będąc na planie innego filmu, aby dostać się na casting, powiedział reżyserowi „Tenet” Nolanowi, że ma „problemy rodzinne”.

Polecamy również: