Strona Główna > Muzyczne lato na dachu Sky Bar The Roof

Muzyczne lato na dachu Sky Bar The Roof

Lato już na półmetku, a The Roof usytuowany na 21. piętrze hotelu Crowne Plaza Warsaw – The Hub – nie przestaje serwować muzycznych niespodzianek dla swoich gości. W każdy piątek i sobotę odbywają się sety muzyczne.

Na tarasowym dachu występowali już m. in. Buslav, Chriss Jaxx czy Robert Juz z kolektywu Sound Rebellion. Do końca sezonu letniego, co weekend, planowane są kolejne wieczory z muzyką na żywo. W klimatycznej oprawie można podziwiać z tego miejsca letnie zachody słońca, a warto podkreślić, że nie każdy podniebny bar w stolicy ma otwarty taras. 

W koktajlbarze do wyboru szereg ciekawych drinków, również bezalkoholowych, orzeźwiających i zdrowych. W sezonie letnim czekają na gości lżejsze smaki, szprycowane wodą gazową czy winem musującym.

Dogodna lokalizacja przy metrze Rondo Daszyńskiego, w samym sercu północnego Śródmieścia, daje możliwość spontanicznej decyzji by szybko i łatwo dotrzeć do koktajlbaru na dachu i zanurzyć się w muzycznym wieczorze.

To, co zaskakuje naszych gości, to fakt, że można u nas również świetnie zjeść. Naszą specjalnością jest surowy tuńczyk delikatnie smażony w sosie Ponzu

– mówi manager Adrian Pizon.

Nie czekajcie, wpadajcie w letnie wieczory do The Roof Sky Bar, zapomnijcie się w chmurach przy dobrych drinkach i świetnej oprawie muzycznej. Warto!  

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.