Strona Główna > „Na wspólnej”: Zobacz nową czołówkę z „odświeżoną” wersją utworu Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

„Na wspólnej”: Zobacz nową czołówkę z „odświeżoną” wersją utworu Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

Produkcja „Na Wspólnej” przygotowała dla swoich fanów niespodziankę – nową czołówkę, która zadebiutuje na antenie TVN już w poniedziałek 29 sierpnia. Widzowie usłyszą w niej także uwspółcześnioną aranżację utworu śp. Krzysztofa Krawczyka. Premiera odświeżonej oprawy rozpoczyna emisję jubileuszowego sezonu serialu – w styczniu „Na Wspólnej” będzie świętować 20. urodziny!

Dobra wiadomość dla fanów „Na Wspólnej”. Już od poniedziałku 29 sierpnia będą mogli oglądać to, na co czekali od dawna – nową czołówkę ich ulubionego serialu, w której niezmiennie wybrzmi utwór śp. Krzysztofa Krawczyka. Tym razem jednak w odświeżonym, uwspółcześnionym aranżu przygotowanym przez Andrzeja Smolika.

W styczniu produkcja „Na Wspólnej” będzie świętować 20. urodziny. Nowa czołówka jest wstępem do świętowania jubileuszu jednej z najpopularniejszych produkcji TVN.

Zobacz nową czołówkę „Na wspólnej”:

Z okazji zbliżającego się jubileuszu serialu „Na Wspólnej” postanowiliśmy dać fanom prezent, na który długo czekali – nową czołówkę. Zależało nam, żeby przypadła ona do gustu nowej rzeszy widzów, a jednocześnie nie zawiodła tych, którzy są z nami od 20 już lat. Najważniejszym bohaterem naszej czołówki jest tytułowa Wspólna, czyli miejsce gdzie wszyscy się znają i wspólnie przeżywają swoje radości oraz smutki. Bardzo chcieliśmy oddać klimat naszego serialu, ale również ubrać go w „odświętną” formułę. Mam nadzieję, że to co przygotowaliśmy, wszystkim się spodoba”

– mówi Monika Gosk, producentka „Na Wspólnej” z ramienia TVN Warner Bros. Discovery.

Polecamy również:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „„Na wspólnej”: Zobacz nową czołówkę z „odświeżoną” wersją utworu Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.