Strona Główna > Najbardziej całuśne przeboje wszech czasów

Najbardziej całuśne przeboje wszech czasów

Nietypowe święta, które pojawiają się w internetowym kalendarzu bywają często zaskakujące, ale mimo to wywołują uśmiech od ucha do ucha. 6 lipca to dzień zarezerwowany dla Światowego Dnia Pocałunku i z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu. Przesyłamy Wam dużo buziaków w najbardziej całuśnych utworach wszech czasów.

Seal – „Kiss from a Rose”

Podobno jest tyle rodzajów pocałunków, ilu jest całujących się. I utwór „Kiss from a Rose” wpisuje się doskonale w tę myśl – jest jedyny w swoim rodzaju.

Cher – „The Shoop Shoop Song (It’s In His Kiss)”

Rudy Clark (twórca hitu) idealnie ujął w słowach tej piosenki, że to w pocałunku trzeba szukać odpowiedzi, czy ten ktoś Cię kocha. Cher i jej niezapomniany przebój z lat 90. to przysłowiowy „must have” w dniu pocałunku.

Katy Pery – „I Kissed A Girl”

To właśnie 14 lat temu świat usłyszał o Katy Perry za sprawą jej debiutanckiego singla. Miliony osób marzyło wtedy o tytułowym pocałunku tej wyjątkowej dziewczyny… 

Whitney Houston & Enrique Iglesias – „Could I Have This Kiss Forever”

Ach, co to był za fantastyczny duet. Piękna piosenka i niezapomniany, zmysłowy teledysk – uwielbiamy! Całość po prostu sprzyja pocałunkom – nie wahajcie się. 

Violetta Villas – „Pocałunek Ognia”

Kobieta, która zapalała serce pocałunkiem. Zjawiskowa Violetta Villas, która pięknie śpiewała o tym wielkim uczuciu. Życzymy wszystkim tytułowego pocałunku prowadzącego właśnie do miłości na całe życie.

Tarkan – „Şımarık (Kiss Kiss)”

Jest to piosenka z serii tych, które jak usłyszymy, to nie chcą wyjść z głowy (trochę, jak z pierwszym pocałunkiem). Śpiewana po turecku, więc może sprawiać trudność ze zrozumieniem, ale przecież tu chodzi o refren – no to mwah i jeszcze raz kiss kiss.

Sixpence None the Richer – „Kiss Me”

Piosenka, która pojawiła się w ścieżce dźwiękowej do filmu „Cała ona”. Opowieść o dziewczynie – Kopciuszku z lat 90. czekającej na miłość. Pełen romantyzmu utwór o wymarzonym pocałunku.

De Mono – „Ostatni pocałunek”

Jest to dla wielu utwór młodości – czasu pierwszego zakochania, pocałunku. Słuchamy z łezką w oku i dziś wiemy, że ta piosenka nigdy się nie zestarzeje.

Faith Hill – „This Kiss”

Hit lat 90. o miłości, która zrodziła się z pocałunku, a ten pozostaje w pamięci na zawsze. Życzymy każdemu!

Doja Cat & SZA – „Kiss Me More”

Zeszłoroczny hit wakacji, który z pewnością przywołuje wspomnienia. W pełni zgadzamy się z tytułem, żeby nie ograniczać się z okazywaniem czułości. Po prostu niech każdy dzień będzie dniem pocałunku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.