Najlepszy plan na niezwykłą wakacyjną wycieczkę z bliskimi! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Najlepszy plan na niezwykłą wakacyjną wycieczkę z bliskimi!

Najlepszy plan na niezwykłą wakacyjną wycieczkę z bliskimi!

JuraPark Bałtów i JuraPark Krasiejów to miejsca, które Was zaskoczą i zachwycą. Przygotujcie się na niekończącą się przygodę!

JuraPark Bałtów i JuraPark Krasiejów to powiązane obiekty położone w różnych częściach kraju: Bałtów w woj. świętokrzyskim i Krasiejów w woj. opolskim. Łączy je JuraPark, czyli park dinozaurów, ale właściciele zadbali, by każde z tych miejsc miało swoje wyjątkowe atrakcje, które zaskoczą turystów. Ważne jest, że oba obiekty powstały w miejscach, gdzie miliony lat temu żyły dinozaury, a ten ekscytujący duch przeszłości towarzyszy nam na każdym kroku. A dinozaury to dopiero początek przygody!

Bałtów i Krasiejów to ogromne kompleksy turystyczne o różnorodnej tematyce. Sprawdźcie, co na was czeka!

BAŁTÓW – KOMPLEKS TURYSTYCZNY

Bałtowski Kompleks Turystyczny to najpopularniejsza rodzinna atrakcja województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar ponad 100 ha, oferując różnorodność tematyczną, zapierające dech w piersiach otoczenie i mnóstwo rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Na terenie bałtowskiego parku rozrywki znajdziecie imponującą liczbę atrakcji, które zagwarantują każdemu coś interesującego! Spędzając czas na świeżym powietrzu i zwiedzając fascynujące wystawy, zapewniamy – nie tylko najmłodszym – długie godziny dobrej zabawy.

JuraPark – edukacyjna przygoda w parku dinozaurów

Naturalny krajobraz, mnóstwo zieleni i blisko 100 modeli dinozaurów wykonanych w rzeczywistych rozmiarach są prawdziwą gratką dla fanów prehistorycznych stworzeń i nie tylko. Spotkanie z dinozaurami nie kończy się na ścieżce edukacyjnej, ponieważ w Prehistorycznym Oceanarium, dzięki technologii 3D, przeniesiecie się w głąb podwodnego świata sprzed milionów lat, a w muzeum jurajskim miłośnicy skamieniałości mogą podziwiać prawdziwe kości dinozaurów oraz zachwycające eksponaty z różnych zakątków świata.

Rodzinna wyprawa na Bałtowskie Safari!

Zwierzyniec Bałtowski to malowniczy park safari, w którym można spotkać kilkadziesiąt gatunków zwierząt z różnych kontynentów. Podczas podróży po obszarze safari w amerykańskim autobusie szkolnym w towarzystwie przewodnika, który opowie ciekawostki o tutejszych mieszkańcach, będziesz mógł podglądać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Przejażdżka wśród swobodnie przemieszczających się stad dzikich zwierząt to niezwykła okazja, aby z bliska obserwować ich życie.

Park Zabaw – radość i uśmiech na twarzy

W Rodzinnym Parku Zabaw czekają na was karuzele, dmuchane zamki, pływające kaczuszki i basen kulkowy dla dzieci. To miejsce, w którym wasze dzieci mogą bezpiecznie i radośnie spędzić długie godziny bawiąc się z rówieśnikami. Dla osób szukających większych emocji dostępne są kolejka grawitacyjna – rollercoaster oraz statek piracki. Na terenie parku rozrywki znajduje się także kino „Cinema 5D”, w którym za pomocą wszystkich zmysłów przeniesiecie się w świat dinozaurów.

Bałtowski Kompleks Turystyczny – miejsce niekończącej się rozrywki!

Jeśli uda wam się oderwać dzieci od Parku Zabaw, czekają na was kolejne atrakcje: Wioska Czarownic „Sabatówka”, Polska w Miniaturze – oryginalny park miniatur, Skansen Pszczeli, Żydowski Jar – urokliwy wąwóz lessowy, w którym znajdują się autentyczne tropy dinozaurów, Fenix Arena – bumper cars / wrotkarnia. Bałtów to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek!

JURAPARK KRASIEJÓW

Ścieżka edukacyjna z dinozaurami to:

• blisko 200 modeli dinozaurów, gadów i wymarłych płazów o naturalnej wielkości,

• prawie 70 gatunków,

• prawdziwe skamieniałości w miejscu ich odkrycia – jedyny taki obiekt w Europie,

• niezliczone wrażenia!

JuraPark Krasiejów to niezwykłe miejsce, które czeka na Ciebie z wieloma niesamowitymi atrakcjami. Położony w Krasiejowie koło Opola, ten park zachwyci Cię i przeniesie w fascynujący świat dinozaurów!

Ścieżka Edukacyjna z Dinozaurami to główna atrakcja JuraParku Krasiejów. Na tym obszarze znajdziesz blisko 200 modeli dinozaurów, gadów i wymarłych płazów o naturalnej wielkości. Przedstawiają one prawie 70 różnych gatunków, dając Ci wgląd w różnorodność prehistorycznych stworzeń. Co więcej, JuraPark Krasiejów jest jedynym miejscem w Europie, gdzie możesz zobaczyć prawdziwe skamieniałości w miejscu ich odkrycia, co dodaje jeszcze większego uroku tej atrakcji.

Zobacz także: Rodzinna wycieczka, która zachwyci każdego? Postaw na Bałtów – miejsce pełne przygód!

Tunel Czasu to kolejna niezwykła atrakcja, która czeka na Ciebie w JuraParku Krasiejów. Przemierzając 300-metrowy tunel na pokładzie Kapsuły Czasu, udasz się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata. Zobaczysz początki Wielkiego Wybuchu, proces kształtowania się Ziemi, narodziny galaktyk i Układu Słonecznego, a także rozwój życia na naszej planecie. Ta magiczna podróż przeniesie Cię w czasy, gdy Ziemia była jeszcze młoda i zamieszkana przez prehistoryczne stworzenia.

Prehistoryczne Oceanarium to kolejna atrakcja, która nie może zabraknąć na Twojej liście podczas odwiedzania JuraParku Krasiejów. Przeniesiesz się w świat podwodnego życia ogromnych gadów, które żyły na Ziemi tysiące lat temu. To niepowtarzalna okazja, aby stanąć „oko w oko” z takimi gatunkami jak potężny Megalodon czy charakterystycznie uzębiony Liopleurodon. Te fascynujące stworzenia podziwiać będziesz w ich naturalnej wielkości, co doda jeszcze większego realizmu tej atrakcji.

Park Ewolucji to kolejne miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić w JuraParku Krasiejów. Przeniesiesz się w czasie i przekroczysz próg Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie staniesz się świadkiem fascynujących przemian. Wraz z innymi podróżnikami w czasie – temponautami, odkryjesz historię naszego świata. Przeżyjesz niezwykłą podróż sięgającą aż 66 milionów lat wstecz, kiedy życie na Ziemi było niemalże zagrożone. Poznasz fascynujące przemiany, które doprowadziły do powstania ludzkości.

JuraPark Krasiejów to nie tylko edukacja, ale także ogromna dawka rozrywki i przygody. To idealne miejsce dla wszystkich miłośników dinozaurów i tych, którzy chcą się przenieść w odległą przeszłość, by zobaczyć te niesamowite stworzenia na własne oczy. Przyjedź i doświadcz tego unikalnego miejsca, które na pewno pozostanie w Twojej pamięci na długo!

Przyjedź raz, a będziesz chciał częściej

Rodzinnie, bezpiecznie, atrakcyjnie, a także blisko natury – to zdecydowanie największe plusy przyjazdu do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i JuraParku w Krasiejowie. Tutaj długie godziny upłyną na radosnej zabawie, a spędzone u nas chwile zapadną w pamięć na lata!

Jeśli nie możesz doczekać się przyjazdu, już teraz wejdź na stronę www.juraparkbaltow.pl oraz www.juraparkkrasiejow.pl i poznaj wszystkie atrakcje obu parków.

Bałtowski Kompleks Turystyczny

27-423 Bałtów 8a

www.juraparkbaltow.pl

JuraPark Krasiejów

Ul. 1 maja 10

46-040 Krasiejów k. Opola

www.juraparkkrasiejow.pl

Artykuł Promocyjny