Natalia Janoszek trafiła do szpitala. Wszystko przez słynne show
Strona Główna > Trafiła do szpitala przez słynne show. Ujawnia bolesne kulisy

Trafiła do szpitala przez słynne show. Ujawnia bolesne kulisy

Natalia Janoszek to gwiazda, która zasłynęła głównie za sprawą występów w filmach Bollywood. Polacy poznali ją bliżej dzięki show „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie dotarła do finału. Niestety, przez wycieńczającą pracę przy programie uczestniczka mierzyła się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Natalia Janoszek zajęła 4. miejsce w finale „Twoja twarz brzmi znajomo”. Uczestniczka programu Polsatu chciała pokazać się z jak najlepszej strony widzom show. Niestety, odbiło się to na jej zdrowiu. Praca nad kreowaniem znanych postaci okazała się wycieńczająca i Janoszek trafiła do szpitala.

Zobacz także: Zaskakujące, komu Blanka podziękowała za awans. To powiedziała o Polsce

Natalia Janoszek trafiła do szpitala

Choć przygodę z programem wspomina bardzo dobrze, kulisy show mają też ciemną stronę. Wiele prób tanecznych i wokalnych odbiło się na zdrowiu Natalii Janoszek. Dodatkowym wyzwaniem był stres związany z prezentacją przygotowanego występu.

Praca trwała 10 tygodni, a próby miały miejsce każdego dnia, jak wyznała gwiazda. Zaznaczyła, że do finału przeszła po „wyboistej drodze”. – Bardzo długo byłam na dnie stawki i musiałam bardzo ciężko pracować, żeby znaleźć się w tym finale – zdradziła „Plejadzie”.

Zobacz także: Piosenka Sanah zdjęta z anteny. Utwór niezgodny z prawem?

Mój organizm to odczuł, zbuntował się do tego stopnia, że byłam w wielkich bólach – wyznała.

Natalia Janoszek wyznała, że było jej nie tylko słabo, ale miała wiele przykrych przypadłości.

Było mi słabo, miałam wysoką gorączkę i skończyłam w szpitalu z kroplówkami i z wieloma dziwnymi przypadłościami związanymi ze stresem, niedospaniem, niedożywieniem, odwodnieniem więc po prostu mój organizm mówi finał i odpoczywamy.

Zobacz także: Quiz: Dopasuj piosenkę do filmowego kadru. 6/10 to słabizna!

Teraz ma czas dla siebie zanim znów ruszy do pracy. – Show must go on i ta adrenalina mnie utrzymała – jak opadnie to po prostu muszę się pozbierać do kupy przed kolejnymi wyzwaniami – stwierdziła.

Kim jest Natalia Janoszek?

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku. Jest aktorką, producentką filmową, a także modelką. Reprezentowała Polskę w konkursach piękności, a oprócz tego zasłynęła w Azji. To pierwsza polska aktorka nagrodzona indyjską nagrodą filmową.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *