Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [LIPIEC 2022] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [LIPIEC 2022]

Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [LIPIEC 2022]

Lipiec obfituje filmowymi nowościami na platformie Netflix. To zdecydowanie dobra wiadomość dla miłośników kina domowego! Poniżej podrzucamy Wam kilka naszych propozycji.

„Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy” (6 lipca)

Clare (Talia Ryder) i Aidan (Jordan Fisher) ustalili, że się rozstaną przed pójściem na studia. Podczas swojej ostatniej randki wracają do miejsc i wydarzeń ważnych dla ich związku – pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku i pierwszej kłótni. Niezwykły wieczór sprawia, że zaczynają się zastanawiać, czy ich licealna miłość ma szansę przetrwać.

„Dolina umarłych” (11 lipca)

 Podczas hiszpańskiej wojny domowej grupa zaciekłych wrogów musi połączyć siły, kiedy odkrywa hordę zombie powstałą w wyniku eksperymentu nazistów.

„Magik na boisku” (15 lipca)

Magik z małego miasteczka, który nie lubi piłki nożnej, musi poprowadzić lokalną drużynę do finału turnieju, aby móc ożenić się z miłością swojego życia.

„Gray Man” (22 lipca)

Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę.

„Live is Life” (18 lipca)

Pięciu wkraczających w dorosłość chłopaków rusza na ostatnią przygodę — postanawiają znaleźć magiczny kwiat, który spełni ich życzenia.