Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [SIERPIEŃ 2022] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [SIERPIEŃ 2022]

Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [SIERPIEŃ 2022]

„To nie wina karmy” (3 sierpnia) Sara jest sfrustrowaną projektantką mody, która za swoje nieszczęście wini karmę… oraz swoją piękną i odnoszącą sukcesy siostrę Lucy, która ponoć w dzieciństwie mimowolnie rzuciła na nią klątwę. Ledwo udaje jej się utrzymać sklepik z pamiątkami w Méridzie, gdy nagle w jej życiu znów pojawia się Aarón, jej dawny […]

„To nie wina karmy” (3 sierpnia)

Sara jest sfrustrowaną projektantką mody, która za swoje nieszczęście wini karmę… oraz swoją piękną i odnoszącą sukcesy siostrę Lucy, która ponoć w dzieciństwie mimowolnie rzuciła na nią klątwę. Ledwo udaje jej się utrzymać sklepik z pamiątkami w Méridzie, gdy nagle w jej życiu znów pojawia się Aarón, jej dawny przyjaciel, w którym niegdyś się podkochiwała. Jest teraz znanym muzykiem i – oczywiście – postanawia wyjść za jej siostrę Lucy po zaledwie kilku tygodniach narzeczeństwa. Tego już za wiele…

Sara musi zmierzyć się ze złą karmą i pogodzić z utratą dawnej miłości. W międzyczasie odwiedza ją jej internetowy chłopak Roberto oraz rodzice, którzy chcą się rozejść, gdyż jej matka pragnie otwartego związku.

„Sezon ślubów” (4 sierpnia)

Naciskani przez rodziców, żeby znaleźć sobie małżonków, Asha i Ravi udają w sezonie ślubnym, że są parą. W końcu jednak zaczynają naprawdę coś do siebie czuć.

„13: Musical” (12 sierpnia)

Po rozwodzie rodziców Evan Goldman (Eli Golden) przeprowadza się z Nowego Jorku do małego miasteczka w Indianie. Aby odnaleźć się w nowym otoczeniu oraz zaimponować kolegom i koleżankom, chłopak postanawia urządzić bar micwę, jakiej nie widział nikt. Film „13: Musical”, oparty na popularnym broadwayowskim musicalu pt. „13” z 2008 r., to historia o wzlotach i upadkach okresu dorastania.

„Czas dla siebie” (26 sierpnia)

Gdy żona zabiera dzieci na wyjazd, pełnoetatowy tata wykorzystuje fakt, że po raz pierwszy od lat ma czas dla siebie, i odnawia kontakt z dawnym przyjacielem. Spędzony wspólnie szalony weekend niemal wywraca jego życie do góry nogami. Obejrzyj „Czas dla siebie” z Kevinem Hartem, Markiem Wahlbergiem i Reginą Hall już 26 sierpnia na Netflix.

„Przypadkowy przechodzień” (31 sierpnia)

Po odkryciu złowrogiej tajemnicy prestiżowego sędziego (Hugh Bonneville), młody artysta graffiti (George Mackay) i jego bliscy zostają wciągnięci w śmiertelną grę w kotka i myszkę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *