Strona Główna > Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [WRZESIEŃ 2022]

Netflix: Najciekawsze premiery filmowe [WRZESIEŃ 2022]

Wrzesień obfituje filmowymi nowościami na platformie Netflix. To zdecydowanie dobra wiadomość dla miłośników kina domowego! Poniżej podrzucamy Wam kilka naszych propozycji.

„Głośni sąsiedzi” (1 września)

Pewnego dnia Walter, bardzo zestresowany mężczyzna, przeżywa załamanie nerwowe. Za radą lekarza wyjeżdża z miasta, aby poszukać spokoju w małym miasteczku, w otoczeniu natury. Jednak w realizacji tego planu przeszkadza mu Toninho da Vila, który po sąsiedzku cały czas ćwiczy sambę.

„Festiwal pieśniarzy” (2 września)

Po 25 latach rozłąki krzyżują się drogi adwokata i jego ojca, muzyka ludowego. Podczas być może ostatniej wspólnej podróży ojciec i syn próbują rozwiązać swoje problemy, spoglądając wspólnie nie tylko w przeszłość, ale również w przyszłość. Wzruszający film o drodze do przebaczenia z perspektywy duszy utkanej z żalu.

„Koniec drogi” (9 września)

Wysokooktanowy thriller akcji, w którym droga przez USA staje się dla Brendy i jej rodziny autostradą do piekła. Osamotnieni muszą walczyć o przetrwanie na pustyni w Nowym Meksyku, gdy bierze ich na cel tajemniczy morderca.

„Broad Peak” (14 września)

Broad Peak to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Macieja Berbeki – legendarnego polskiego himalaisty, należącego do grupy słynnych Lodowych Wojowników, który pragnął zdobyć szczyt jednej z najniebezpieczniejszych gór świata.

„Kiedyś byłem sławny”  (16 września)

Vince należał kiedyś do bijącego rekordy popularności boysbandu. Teraz były gwiazdor popu jest samotny i zdesperowany. Marzy o powrocie na scenę. Zaczyna występować na ulicach Peckham w nadziei, że ktoś — ktokolwiek — go usłyszy. Spontaniczna jam session ze Steviem, autystycznym młodym perkusistą z niesamowitym wyczuciem rytmu, daje początek nieoczekiwanej przyjaźni dwóch wyobcowanych artystów. Dzięki sile muzyki zawiązuje się między nimi wyjątkowa więź.

Blondynka” (28 września)

Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates film „Blondynka” przedstawia odważną nową wizję życia jednej z największych ikon Hollywood — Marilyn Monroe. Od niestabilnego dzieciństwa Normy Jeane przez jej drogę do sławy i skomplikowane romanse „Blondynka” zaciera granice faktów i fikcji, aby pokazać pogłębiający się rozłam między publiczną i prywatną tożsamością gwiazdy. Scenariusz do filmu napisał Andrew Dominik, który jest też jego reżyserem. Główną rolę zagrała Ana de Armas. Obok niej w obsadzie znaleźli się Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.