Strona Główna > Nicole Kidman, George Clooney, Justin Bieber… kto jeszcze kocha egzotyczne zwierzęta? [GALERIA]

Nicole Kidman, George Clooney, Justin Bieber… kto jeszcze kocha egzotyczne zwierzęta? [GALERIA]

Przygotujcie się na niecodzienne zestawienie. Tym razem gwiazdy przedstawiają swoich egzotycznych pupili, do których mają lub mieli słabość. Zobaczcie, o kim mowa!

Justin Bieber – małpka

Justin Bieber otrzymał małpkę w prezencie na urodziny. Zwierzę od razu zostało gwiazdą na jego Instagramie. Piosenkarz zżyty ze swoją małpką postanowił zabrać ją ze sobą w trasę koncertową do Niemiec. Niestety na lotnisku w Monachium spotkała go przykra niespodzianka. Władze tego kraju powiedziały, że piosenkarz będzie musiał zapłacić kilka tysięcy do schroniska, w którym była małpa, w przeciwnym razie stanie się ona własnością państwa. Teraz zwierzę mieszka w niemieckim zoo, ale nadal ma problemy z porozumiewaniem się z innymi małpami. No cóż, nie każde zwierze nadaje się by być w domu.

Slash – węże, jaszczurki i krokodyle

Slash słynie z zamiłowania do gadów. W 2008 roku gitarzysta Guns N’ Roses miał w domu prawie sto węży, jaszczurek i krokodyli. Sam wokalista przyznał kiedyś, że:

Zasadniczo jestem samoukiem w zoo i zdecydowanie lepiej odnoszę się do zwierząt, z którymi mieszkałem, niż do większości ludzi, których znałem

Melanie Griffith – lew

Melanie Griffith dorastała w domu z lwem o imieniu Neil. 400-funtowe zwierzę należało do jej matki, aktorki Tippi Hedren. Magazyn Life wykonał sesję zdjęciową 14-letniej Melanie Griffith bawiącej się ze zwierzęciem w ich ogrodzie, a zwierzę często było również w domu.

Leonardo DiCaprio – żółw

Leonardo DiCaprio znany jest ze swojej miłości do psów i ma czworonożnego przyjaciela o imieniu Django, który został nazwany na cześć słynnego filmu w reżyserii Quentina Tarantino. Jednak niewiele osób pamięta, że ​​aktor zapłacił 400 dolarów za żółwia na konferencji i targach hodowców gadów w Ameryce Północnej w Anaheim. Zwierzę może żyć do 80 lat i ważyć około 200 funtów. To jest dopiero ciekawe hobby!

George Clooney – świnia

Przez 13 lat Farewell Max był najlepszym przyjacielem George’a Clooneya i przeżył najlepsze życie, o jakim tylko mogą pomarzyć inne świnie. Aktor dzielił swoją rezydencję z Maxem i pozwolił mu spać ze sobą w sypialni. Zwierzęcy przyjaciel podróżował z nim także prywatnym odrzutowcem Johna Travolty, a Clooney relację z nim określił jako „swój najdłuższy dotychczasowy związek”.

Kirstie Alley – lemury

Kirstie Alley ma w domu nie jednego, ale czternaście lemurów. Skąd taki egzotyczny pomysł?

Zapragnęłam mieć lemury, ponieważ są wspaniałymi zwierzętami i bardzo zainteresowałam się ich ochroną na Madagaskarze oraz ratowaniem lasów deszczowych, które są ich domem”

Naprawdę trzeba przyznać, że aktorka ma wielkie serce.

Arnold Schwarzenegger – osły

Arnold Schwarzenegger ma w domu dwa urocze osły i chętnie je pokazuje na swoim profilu na Instagramie. Jakiś czas temu aktor zamieścił wideo, na którym śpiewa „Happy Birthday” Lulu, jednej z osiołek, która skończyła rok.

Nicole Kidman – alpaki

W 2017 roku Nicole Kidman pokazała swój dom w Australii, gdzie udzieliła wywiadu dla magazynu Vogue w ramach ich cyklu „73 pytania”. Kiedy zapytali się, jaka jest jej ulubiona część domu, nie musiała się długo zastanawiać. Bez chwili namysłu powiedziała, ​​że kocha swoje alpaki. Aktorka ma 111-akrową farmę kilka godzin od Sydney, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby mieć trochę takich zwierząt.

Jennifer Garner – kurczaki

Jennifer Garner jest jedną z najbardziej uroczych gwiazd w Hollywood, a także nietypowego zwierzaka, z którym lubi wychodzić na równie urocze spacery. Kilka lat temu aktorka przedstawiła na Instagramie swojego kurczaka – Reginę George. Małe zwierzątko było na smyczy, a aktorka powiedziała, że ​​uwielbia z nim długie spacery.

Miley Cyrus – świnki

Miley Cyrus musiała załatać ranę w sercu po śmierci swojego psa. Świetnym pomysłem na wyleczenie bólu po zmarłym zwierzęciu było dla niej zaadoptowanie świni. Zwierzę wabi się Bubba Sue i jest prawdziwym przyjacielem Miley. Piosenkarka chętnie pokazuje ją na Instagramie i wcale nie jest to dla niej powód do wstydu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.