Nieprane buty Sanah jak milion dolarów. To zaoferował fan » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nieprane buty Sanah jak milion dolarów. To zaoferował fan

Nieprane buty Sanah jak milion dolarów. To zaoferował fan

Fani Sanah kochają ją bezgraniczną miłością. Ona natomiast kocha ich. Kiedy coś im obieca, to obietnicę spełnia. Nie inaczej było podczas ostatniego koncertu w Warszawie. Gwiazda oddała fance swoje buty. Posypały się gratulacje i oferta kupna. Pod jednym warunkiem.

Sanah to szalenie popularna piosenkarka. Jej ostatnia trasa koncertowa, choć krótka, była ogromnym sukcesem. “Uczta nad ucztami” odbyła się na trzech największych stadionach w kraju. Każdy z nich był wypełniony po brzegi. Śmiało można potwierdzić, że młoda wokalistka zapisała się w historii polskiej muzyki. Wierni fani uwielbiają ją tak bardzo, że chcieliby wejść w posiadanie rzeczy, które choć przez chwilę miały kontakt z gwiazdą. Ta postanowiła im to umożliwić.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Sanah oddaje fance buty

Koncert Sanah na PGE Narodowym to ogromne przedsięwzięcie. Uwielbiający ją słuchacze mogli liczyć na wieczór pełen niesamowitych atrakcji i niespodzianek. Usłyszeli największe hity ubrane w nieprawdopodobną oprawę. Piosenkarce na scenie towarzyszyli też goście. U jej boku wystąpili chociażby Grzegorz Turnau, Dawid Podsiadło czy Tomasz Kot aka Pan Kleks. Zgromadzona publiczność na pewno zapamięta to wydarzenie do końca życia.

Jedna z osób będzie miała też nietuzinkową pamiątkę. Sanah zdobyła się na gest, którego nie spodziewali się pewnie nawet najwierniejsi słuchacze. Okazuje się, że zdjęła swoje buty i wręczyła je fance. Ta jednak dostała dokładnie to, o to prosiła. Trzymała bowiem w górze kartkę z napisem: “Oddaj buty. Obiecałaś w Chorzowie”. Jak widać, młoda gwiazda słowa dotrzymuje.

Zobacz także: Edyta Górniak odrzuciła go przed finałem. Teraz robi zdumiewającą karierę!

Jeden z fanów chce kupić buty

Bycie słownym należy docenić. Dlatego też szczęśliwa fanka podziękowała swojej idolce w mediach społecznościowych. W komentarzach pod instagramowych postem Sanah, możemy przeczytać: “Haha, kocham cię, dziękuję za buty”. Posiadaczka obuwia wokalistki otrzymała wiele gratulacji. Padały też pytania, czy udało jej się je rozchodzić oraz o to, czy jego zapach był ładny.

Na to drugie być może liczył inny fan, ponieważ złożył dość oryginalną ofertę. Zaproponował, że odkupi buty Sanah pod warunkiem, że nie były prane. To niezwykle ciekawa propozycja. Oczywiście nie wiemy, po co komuś nieprane buty piosenkarki, choć się domyślamy. Kto wie? Być może ten słuchacz również otrzyma część garderoby gwiazdy, jeśli pojawi się na koncercie i poprosi. W końcu, jak się już przekonaliśmy, Sanah to bardzo miła i dotrzymująca słowa osoba.

Zobacz także: Lady Gaga zaśpiewa z kultowym rockowym zespołem. To prawdziwe legendy!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!