Niesamowite posiadłości gwiazd, o jakich nam się nie śniło! »
Strona Główna > Niesamowite posiadłości gwiazd, o jakich nam się nie śniło!

Niesamowite posiadłości gwiazd, o jakich nam się nie śniło!

Domy najsłynniejszych osób na świecie są objęte największą i najpilniej strzeżoną tajemnicą, a dostęp do nich mają jedynie nieliczni. Co kryje się w tych drogich posiadłościach, z czego nie zdajemy sobie sprawy? Zobaczcie wybrane przez nas propozycje i przekonajcie się na własne oczy.

Johnny Depp – francuska wieś

Aktor, by okazać miłość swojej ukochanej zamiast biżuterii i czerwonych róż, postanowił jej kupić całą francuską wieś! Johnny Depp mieszkał tu ze swoją ówczesną francuską wybranką – Vanessą Paradis. Na renowację budynków i zachowanie ich w oryginalnym stanie wydał ponad dziesięć milionów dolarów. Na wsi znajduje się duży dom mieszkalny, sześć domów gościnnych, restauracja Chez Marceline oraz pracownia artystyczna. Nic tylko tam mieszkać!

Britney Spears – posiadłość w Beverly Hills

W tym domu można zdecydowanie poczuć się jak w prawdziwej włoskiej posiadłości. Britney Spears kupiła willę w 2007 roku po rozwodzie ze swoim ówczesnym mężem – Kevinem Federlinem i mieszkała w niej do 2012 roku. Dom otoczony jest gęstymi żywopłotami, które z pewnością chroniły wokalistkę przed wszędobylskimi paparazzi. Na pewno nie brak było jej tu spokoju i relaksu w tych ciepłych i przytulnych wnętrzach.

Sean Connery – willa we francuskiej Nicei

Oprócz Johnn’ego Deppa jest ktoś jeszcze, kto ma słabość do klimatu starej, romantycznej Francji. Mowa o aktorze Sean Conner’ym, który z ukochanej Hiszpanii postanowił przenieść się nad lazurowe wybrzeże, by móc podziwiać je z okna swojego domu. Willa posiada pięć poziomów, na których znajduje się m.in. pięć sypialni, łazienki czy wielka sala z widokiem na morze. Kto nie chciałby być gościem w tym luksusie?

Tom Cruise – ranczo w Kolorado

Słynny dom w stanie Kolorado był świadkiem wielu ważnych wydarzeń w życiu aktora. To tam Tom Cruise mieszkał przez większość swojego związku z Katie Holmes i udzielił Oprah Winfrey niezwykle szczerego wywiadu, zwierzając się ze swoich intymnych szczegółów. Znana amerykańska prowadząca po wizycie w jego domu była tak oczarowana, że postanowiła kupić tam też swoją posiadłość.

Sylvester Stallone – dom w Kalifornii

Nazwa miejscowości La Quinta brzmi iście meksykańsko, ale nie dajcie się zwieść! Sylvester Stallone, aktor znany z mrożących krew w żyłach thrillerów wybrał ten dom na przedmieściach ze względu na sentymenty. Rezydencja zbudowana jest w stylu śródziemnomorskim i posiada rozległy taras z widokiem na góry. Sama miejscowość znana jest z licznych pól golfowych, które w trakcie turniejów goszczą wielu znanych graczy. Nic tylko wybrać się tam i spróbować swoich sił w jednej z rozgrywek. Kto wie, może spotkamy jednego ze słynnych celebrytów?