"Nothing Compares": Poruszający film o Sinead O’Connor. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nothing Compares”: Poruszający film o Sinead O’Connor. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Nothing Compares”: Poruszający film o Sinead O’Connor. Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Film „Nothing Compares” przed premierą streamingową trafi do kin, aby mógł kwalifikować się do oscarowych nominacji.

97-minutowy film, wyreżyserowany przez Kathryn Ferguson, śledzi drogę O’Connor do światowej sławy po wydaniu „Nothing Compares 2 U” w 1990 roku, a także ostateczne wygnanie irlandzkiej piosenkarki z rynku muzycznego po tym, jak podarła zdjęcie Jana Pawła II w „Saturday Night Live” w 1992 roku.

Zobacz zwiastun:

Dokument analizuje także inne kontrowersje, które przyciągają uwagę nagłówków, takie jak odmowa występu O’Connora na stadionie w New Jersey podczas wojny w Zatoce Perskiej, chyba że władze stadionowe nie zagrają hymnu. W tym czasie poglądy polityczne i religijne gwiazdy spotkały się z oburzeniem. Ferguson twierdzi, że O’Connor wyprzedziła swoje czasy o 30 lat.

Dokument zdobył w tym roku różne nagrody na festiwalach filmowych, w tym najlepszy irlandzki film dokumentalny na Galway Film Fleadh, nagrodę publiczności za film dokumentalny na Aegean Film Festival oraz nagrodę publiczności na Docs Ireland.

Film „Nothing Compares” zadebiutuje 2 października 2022 roku na platformie Showtime.

Polecamy również: