Obywatele Republiki zapraszają na wyjątkowy koncert. Zaśpiewa m.in. Kaśka Sochacka i Piotr Rogucki! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Obywatele Republiki zapraszają na wyjątkowy koncert. Zaśpiewa m.in. Kaśka Sochacka i Piotr Rogucki!

Obywatele Republiki zapraszają na wyjątkowy koncert. Zaśpiewa m.in. Kaśka Sochacka i Piotr Rogucki!

Już 15 października legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański i Leszek Biolik ponownie wystąpią razem na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuaru swojego dawnego Zespołu pod nazwą Republika. Koncert odbędzie się w Sali Ziemi znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zaśpiewają wyjątkowi wokaliści i wokalistki: Renata Przemyk, Kaśka Sochacka, Piotr Rogucki i Błażej Król, a akompaniować będą muzycy Zespołów Elements. Wystąpi też trio Zbigniew Krzywański, Jacek Bończyk i Jakub Nowak w projekcie Czarno-Białe Ślady.

Piosenki, które usłyszycie, podczas tego koncertu nie są zwyczajne. Są ponadczasowymi perełkami pokazującymi kunszt twórczy Grzegorza Ciechowskiego oraz Zbigniewa Krzywańskiego, Sławomira Ciesielskiego, Leszka Biolika i Pawła Kuczyńskiego. To niezwykłe opowieści o życiu, miłości, przemijaniu, radościach i smutkach dnia codziennego, ukazującymi również relacje wewnętrzne twórcy i walkę z samym sobą. To także wyjątkowo trafny obraz rzeczywistości, w której powstawały, a jednocześnie zadziwiająca celna diagnoza czasów współczesnych.

Polecamy również: