Patrycja Markowska gościem specjalnym na koncercie zespołu Wilki w Warszawie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Patrycja Markowska gościem specjalnym na koncercie zespołu Wilki w Warszawie

Patrycja Markowska gościem specjalnym na koncercie zespołu Wilki w Warszawie

23 września ukaże się kolejny studyjny album Wilków zatytułowany „Wszyscy marzą o miłości”, z tego powodu, a także z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu Wilki wystąpią w teatrze Roma w Warszawie.

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… Wilki i najnowszy jubileuszowy album „Wszyscy marzą o miłości” już niedługo będzie miał swą premierę. W tym roku zespół obchodzi 30-lecie kariery.

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. „Liczysz się tylko ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego. Gościem specjalnym podczas koncertu będzie Patrycja Markowska.

Wilki klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów.