Strona Główna > Piękny cover hitu „Can’t Help Falling In Love” w wykonaniu ulicznej artystki

Piękny cover hitu „Can’t Help Falling In Love” w wykonaniu ulicznej artystki

„Can’t Help Falling in Love” to jedna z najbardziej znanych miłosnych piosenek. Przekonaj się, jak brzmi zaśpiewana przez młodą, utalentowaną Irlandkę.

Allie Sherlock to młoda Irlandka zafascynowana muzyką. Popularność przyniosły jej przede wszystkim weekendowe występy na ulicach Dublina. W 2014 roku założyła kanał na YouTubie. Znajdziemy na nim nie tylko covery znanych piosenek, ale także duety z innymi artystami, vlogi czy występy na żywo.

Ostatnio w repertuarze młodej artystki pojawił się sam król rock ‘n’ rolla – Elvis Presley. Allie zagrała na gitarze i zaśpiewała romantyczną balladę, „Can’t Help Falling in Love”. Posłuchaj, jak jej poszło:

„Can’t Help Falling In Love” pojawiło się na liście utworów albumu „Blue Hawaii” z 1961 roku. Melodia tej romantycznej ballady została zainspirowana inną pieśnią miłosną. Pierwowzór nosił tytuł „Plaisir d’amour” i powstał w 1784 roku. Co ciekawe, według ankiety z 2020 roku, przebój Elvisa jest najpopularniejszym wyborem dla par jako piosenka na pierwszy taniec na ich ślubie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.