Pink powraca z nowym singlem "Irrelevant". To odpowiedź artystki na sytuację polityczną w USA » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pink powraca z nowym singlem „Irrelevant”. To odpowiedź artystki na sytuację polityczną w USA

Pink powraca z nowym singlem „Irrelevant”. To odpowiedź artystki na sytuację polityczną w USA

Pink wydała nowy singiel „Irrlevant”, w którym piosenkarka pop zachęca fanów do obrony swoich praw. Dochód z utworu zostanie przekazany na „When We All Vote”, ogólnokrajową, bezpartyjną inicjatywę głosowania stworzoną przez Michelle Obamę.

Ceniona przez krytyków piosenkarka i autorka tekstów oraz międzynarodowa supergwiazda P!NK wydała nowy utwór „Irrlevant”. To bardzo mocny protest song, który ukazał się za pośrednictwem RCA Records. Utwór został napisany przez P!NK i Iana Fitchuka producenta i autora piosenek, który zdobył nagrodę Grammy.

Koncentrując się na obronie wyborców, P!nk wspiera organizację „When We All Vote”, ogłaszając, że całkowity dochód z „Irrlevant” zostanie przekazany na ogólnokrajową, bezpartyjną inicjatywę głosowania stworzoną przez Michelle Obamę.

Grupa rzecznicza, której misją jest zmiana kultury wokół procesu głosowania, stara się zwiększyć udział w każdym cyklu wyborczym, pomagając zniwelować różnice rasowe i wiekowe. Do tej pory ponad 100 milionów ludzi zostało wyedukowanych na temat procesu głosowania, co zaowocowało zwiększoną rejestracją wyborców.

Od debiutu w 2000 roku P!NK nagrała 8 albumów, sprzedała 60 milionów kopii płyt i trafiła 15 razy na listę 10 najczęściej słuchanych singli magazynu Billboard (w tym 4 razy na pierwsze miejsce). Artystka zdobyła także 3 nagrody Grammy (i 20 nominacji), 1 nagrodę Emmy, 7 nagród MTV Video Music, 2 nagrody MTV Europe, a także zyskała tytuł Kobiety Roku 2013 wg. magazynu Billboard. Jej ostatni projekt „Hurts 2B Human” zajął pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *