Strona Główna > „Pinokio”: Zobacz oficjalny zwiastun filmowej wersji bajki Disneya. Tom Hanks jako Geppetto

„Pinokio”: Zobacz oficjalny zwiastun filmowej wersji bajki Disneya. Tom Hanks jako Geppetto

To już kolejna zapowiedź filmowej wersji bajki „Pinokio”. Tym razem możemy zobaczyć Toma Hanksa w roli Geppetto.

To już kolejna bajka Disneya, która doczeka się filmowej ekranizacji. Niewiele jest opowieści tak ponadczasowych jak „Pinokio”, historia dążenia drewnianej kukiełki, by stać się prawdziwym chłopcem i niewielu jest aktorów tak uwielbianych jak Tom Hanks, więc co może się stać, gdy połączysz te dwie rzeczy?

Niedługo dowiemy się w filmie „Pinokio” w reżyserii Roberta Zemeckisa, w którym Tom Hanks gra Geppetto, rzeźbiarza, który traktuje swoje drewniane dzieło, Pinokio (Benjamin Evan Ainsworth), jakby był jego prawdziwym synem. Na szczęście dla nich obojga magia wisi w powietrzu. W pierwszym zwiastunie adaptacji aktorskiej Zemeckisa widzimy, co się dzieje, gdy życzenie Geppetta zostanie spełnione.

Zobacz zwiastun filmu:

Do Hanksa i Ainswortha dołącza fantastyczna obsada, w tym Cynthia Erivo jako Błękitna Wróżka, Joseph Gordon-Levitt jako zaufany przewodnik Pinokia, Jiminy Cricket oraz Keegan-Michael Key jako Uczciwy John. Jest też Lorraine Bracco grająca zupełnie nową postać Sofia the Seagull, a także Luke Evans jako woźnica, Kyanne Lamaya jako Fabiana, Giuseppe Battiston jako senor Stromboli i Lewin Lloyd jako Lampwick.

Premiera filmu zaplanowana jest na 8 września 2022 roku na platformie Disney+.

Polecamy również:

Komentarze

Jedna odpowiedź do „„Pinokio”: Zobacz oficjalny zwiastun filmowej wersji bajki Disneya. Tom Hanks jako Geppetto”

  1. […] do M. to nie tylko kinowy hit o uznanej marce. To swoista bajka o ludziach – świąteczna ale prawdziwa. Do jej realizacji podszedłem z radością i dużym […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.