Piotr Fronczewski nagrał nowy utwór. Przestrzega przed prowadzeniem po alkoholu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piotr Fronczewski nagrał nowy utwór. Przestrzega przed prowadzeniem po alkoholu [WIDEO]

Piotr Fronczewski nagrał nowy utwór. Przestrzega przed prowadzeniem po alkoholu [WIDEO]

„Alkohol i samochód? To się nie rymuje!” – posłuchajcie nowego utworu Piotra Fronczewskiego, który niesie za sobą bardzo ważne przesłanie.

Legenda polskie rapu Pih i Piotr Fronczewski zaprezentowali wspólny utwór „Alkohol i samochód? To się nie rymuje!”. Powstał do niego również teledysk, który zasługuje na Waszą uwagę.

Słuchajcie! Wspólnymi siłami, na bazie ponad dwóch tysięcy Waszych propozycji fraz, Pih wraz z Piotrem Fronczewskim nagrali świetny kawałek. Ważne przesłanie, mądre słowa, mistrzowskie wykonanie. Mamy nadzieję, że taki przekaz trafi do milionów kierowców w Polsce i w efekcie nigdy nie będą jeździć na podwójnym gazie.

– czytamy w opisie klipu.

Piotr Fronczewski z muzycznej strony dał się poznać najpierw jako Franek Kimono, który wszedł z hukiem na polski rynek na początku lat 80. Pomysłodawcą postaci był Andrzej Korzyński. Teksty piosenek współtworzył z nim Krzysztof Gradowski. Piotr Fronczewski został wybrany na wokalistę, podczas nagrań ścieżki dźwiękowej do „Akademii Pana Kleksa”.

Jeden z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych aktorów w historii polskiej kinematografii Piotr Fronczewski ma na swoim koncie blisko 120 ról telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Zadebiutował jako 12-latek w filmie „Wolne miasto” Stanisława Różewicza. Jest absolwentem, reżyserem i profesorem nauk teatralnych PWST w Warszawie. Aktor zdobył ponad 20 prestiżowych nagród.

Polecamy również: