Powstanie sequel świątecznego hitu „Holiday”? Nancy Meyers dementuje plotki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Powstanie sequel świątecznego hitu „Holiday”? Nancy Meyers dementuje plotki

Powstanie sequel świątecznego hitu „Holiday”? Nancy Meyers dementuje plotki

Reżyserka nie ma dobrej wiadomości dla osób mających nadzieję na drugą część filmu.

Kilka dni temu brytyjski dziennik „The Sun” opublikował pozyskaną z anonimowego źródła informację o planach powstania kontynuacji świątecznego filmu „Holiday”. W sequelu miałyby pojawić się aktorki, które znamy z pierwszej części hitu – Cameron Diaz oraz Kate Winslet – wraz ze swoimi ekranowymi partnerami, Judem Lawem i Jackiem Blackiem.

Fani produkcji przez kilka krótkich chwil nie posiadali się ze szczęścia. Wreszcie, po 17 latach czekania, mieliby szansę poznać dalsze losy ich ulubionych zakochanych par. Czy Iris odnalazła szczęście u boku Milesa, a Amanda nadal trwa przy Grahamie? Co działo się u nich przez cały ten czas?

Niestety, reżyserka nie ma dla widzów dobrych informacji i stanowczo dementuje plotki.

„Dostałam w tej sprawie wiele wiadomości – przykro mi, ale to nieprawda”

– komentuje Nancy Meyers na swoim Instagramie.

W rozmowie z NBC News twórczyni wraca do tematu, przyznając, że niegdyś myślała o nakręceniu sequelu, jednak uznała, że lepiej pozostawić zakończenie filmu takim, jakie jest. Odpowiedziała jednak na pytanie, które najbardziej nurtowało fanów – jej zdaniem zakochani wciąż są razem.

Powstały w 2006 roku film „Holiday” to historia dwóch pochodzących z różnych środowisk kobiet, które, chcąc uciec od problemów, na czas Świąt postanawiają zamienić się domami. Iris próbuje szczęścia w Los Angeles, natomiast Amanda postanawia odetchnąć w małej angielskiej wsi. Ta decyzja zmienia całe ich życie i sprawia, że koleżanki odnajdują prawdziwa miłość.  

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *