Przygotujcie chusteczki. Bryan Adams nagrał nowy teledysk do hitu "Here I Am" w pięknej Szkocji! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Przygotujcie chusteczki. Bryan Adams nagrał nowy teledysk do hitu „Here I Am” w pięknej Szkocji!

Przygotujcie chusteczki. Bryan Adams nagrał nowy teledysk do hitu „Here I Am” w pięknej Szkocji!

Ten przebój ma już 20 lat! Artysta zaskoczył ostatnio fanów nowym teledyskiem do utworu „Here I Am”. Klip został nakręcony w zamku Floors w Szkocji!

„Here I Am” to piosenka napisana przez kanadyjskiego piosenkarza Bryana Adamsa. Utwór powstał w 2002 roku do filmu „Mustang z Dzikiej Doliny” i został wydany zarówno na oficjalnej ścieżce dźwiękowej, jak i na singlu.

Artysta postanowił do niego powrócić po 20 latach i przygotował dla fanów nie lada niespodziankę. Do sieci trafił zupełnie nowy teledysk, który Bryan nagrał w zamku Floors w Szkocji. Możecie go zobaczyć poniżej.

Bryan Adams jest kanadyjskim gitarzystą, piosenkarzem, kompozytorem i fotografem. Sprzedał ponad 100 milionów płyt i singli na całym świecie, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się artystów muzycznych wszech czasów. Adams zdobył 20 nagród Juno i nagrodę Grammy za najlepszą piosenkę napisaną dla filmu, a także był nominowany do pięciu Złotych Globów i trzech Oscarów.

Piętnasty już album „So Happy It Hurts” kanadyjskiego artysty ukazał się 11 marca 2022 roku. Na płycie znalazło się 12 premierowych utworów.

Pandemia i lockdown przyniosły prawdę, że spontaniczność można odebrać. Nagle wszystkie trasy koncertowe się zatrzymały, nikt nie mógł wskoczyć do samochodu i jechać. Tytułowa piosenka „So Happy It Hurts” opowiada o wolności, autonomii, spontaniczności i otwartej drodze. Album o tej samej nazwie dotyka wielu ulotnych chwil, które są tak naprawdę sekretem szczęścia i, co najważniejsze, ludzkich relacji.

– komentuje artysta.

Polecamy również: