"Purpurowe serca": Zobacz usunięte sceny z przebojowego filmu Netfliksa [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Purpurowe serca”: Zobacz usunięte sceny z przebojowego filmu Netfliksa [WIDEO]

„Purpurowe serca”: Zobacz usunięte sceny z przebojowego filmu Netfliksa [WIDEO]

Film już po pierwszym dniu na platformie zajął 1. miejsce na liście popularności oraz 1. miejsce w Polsce. Do sieci trafiły właśnie sceny, które zostały wycięte z filmu.

„Purpurowe serca” (oryginalny tytuł: „Purple Hearts”) to historia aspirującej piosenkarki i autorki tekstów Cassie (Sofia Carson) i żołnierza piechoty morskiej Luke’a (Nicholas Galitzine), którzy zakochują się w sobie pomimo wielu różnic i przeciwności losu. Film powstał na podstawie książki „Purple Hearts” Tess Wakefield.

Zobaczcie, które sceny nie znalazły się filmie!

Poza główną rolą, Sofia Carson pełni funkcję producentki wykonawczej filmu. Carson była także współautorką i wykonawczynią dodatkowej muzyki do projektu. 12 lipca wytwórnia Hollywood Records wydała „Come Back Home”, aby pomóc w promocji filmu. Do tej pory utwór dotarł do 27. miejsca na polskim Shazamie. Oficjalna ścieżka dźwiękowa została udostępniona cyfrowo po premierze filmu. Tracklista składa się z ośmiu wykonanych przez Carson utworów, w tym czterech oryginalnych utworów współtworzonych przez Sofię.

Wokalistka, autorka tekstów, aktorka, aktywistka, ambasadorka UNICEF i The Latin Grammy Cultural Foundation sprzedała do tej pory wiele platyn i może pochwalić się łącznie ponad 2 miliardami streamów. Jej zasięg w social mediach liczy 30 milionów.

Nominowany do nagrody Grammy piosenkarz i autor tekstów Justin Tranter napisał i wyprodukował oryginalne piosenki do ścieżki dźwiękowej.

Nad soundtrackiem pracowali także producent Eren Cannata oraz nagrodzona Emmy kompozytorka, producentka i artystka Skyler Stonestreet, która współtworzyła hity „IDGAF” Dua Lipy i „Boyfriend” Dove Cameron.

Polecamy również: