Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu "Ranczo"? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quizzes & Surveys > Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu „Ranczo”?

Jak dobrze pamiętasz imiona bohaterów serialu „Ranczo”?

Jedna z głównych postaci serialu. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale ma polskie pochodzenie. Po babci odziedzicza dworek, w którym ostatecznie postanawia zamieszkać. Ta bohaterka to oczywiście:

Wójtowa, Senatorowa, Prezesowa, różnie na nią mówią. Ta utalentowana gospodyni, która potrafi sprytnie wpływać na swojego męża, Pawła, to:

Jeden z głównych bohaterów i jeden ze stałych bywalców słynnej przedsklepowej ławeczki. Dla innych jest prawdziwym autorytetem. Chodzi oczywiście o męża Michałowej, czyli o:

Kolejny bywalec spotkań ławeczkowych. Sympatyczny, pracowity, z poczuciem humoru. Jednak mimo takich cech nie udało mu się wzbudzić zainteresowania córki wójta. Jest współzałożycielem zespołu Duo Spoko. To oczywiście:

Proboszcz parafii Wilkowyje i brat bliźniak wójta. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Wiadomo, że mowa o:

Ta postać to prawdziwy artysta. Jednak nie interesuje go komercja, woli malować coś swojego, wyjątkowego. Zakochany ze wzajemnością w Lucy. Razem z nią ma córkę Dorotkę. To oczywiście:

Ojciec siedmiorga dzieci i mąż Kazimiery. Urodził się w Wilkowyjach i od dziecka przyjaźni się z Tadeuszem Hadziukiem. Ten kolejny bywalec ławeczki nazywa się: