Quiz. AC/DC czy Guns N' Roses? 7/10 to słabizna! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. AC/DC czy Guns N’ Roses? 7/10 to słabizna!

Quiz. AC/DC czy Guns N’ Roses? 7/10 to słabizna!

AC/DC i Guns N’ Roses to zespoły, które wpisały się w kanon muzyki rockowej. Zna je każdy wielbiciel cięższego brzmienia. Jak dobrze Ty znasz ich piosenki? Rozwiąż quiz i przekonaj się!

AC/DC powstał w 1973 roku w Sydney. Uznaje się ich za pionierów hard rocka. Są popularni od wielu lat, a kolejne pokolenia zakochują się w ich muzyce. Ich albumy sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy na całym świecie. Sukces zespołu jest niepodważalny. Mimo tylu lat na scenie, wciąż według wielu słuchaczy pozostają w czołówce najlepszych zespołów rockowych.

Guns N’ Roses został założony w 1985 roku w Los Angeles. W dorobku mają sześć albumów studyjnych, Mimo ich niewielkiej ilości, sprzedały się w ponad 100 milionach kopii na całym świecie. Członkami zespołu są m.in. znani każdemu Axl Rose oraz Slash. Ich popularność nie maleje, mimo że od premiery ostatniej płyty minęło 15 lat.

Zobacz także: Quiz. Sex Pistols czy Whitesnake? 7/10 to wyzwanie!

Jak dobrze znasz repertuar AC/DC i Guns N’ Roses? Podaliśmy tytuły utworów, a Ty spróbuj dopasować je do danego zespołu. Rozwiąż quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz piosenki tych grup. Prawdziwy fan poradzi sobie bez problemu.

Quiz. AC/DC czy Guns N’ Roses?

"November Rain"

"Touch Too Much"

"Paradise City"

"Moneytalks"

"Shoot to Thrill"

"You Could Be Mine"

"Since I Don't Have You"

"Walk All Over You"

"If You Want Blood"

"Pretty Tied Up"

Zobacz także: Quiz. Czy znasz piosenki Dawida Podsiadły? Prawdziwy fan zgarnie 8/10!