Quiz. "Autobiografia" czy "Niepokonani"? Uwaga na trzecie pytanie! 7/12 to wyczyn! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. „Autobiografia” czy „Niepokonani”? Uwaga na trzecie pytanie! 7/12 to wyczyn!

Quiz. „Autobiografia” czy „Niepokonani”? Uwaga na trzecie pytanie! 7/12 to wyczyn!

Quiz, w którym pytamy o jedne z najsłynniejszych utworów zespołu Perfect! „Autobiografia” czy „Niepokonani”? Sprawdź, czy rozpoznasz, o który utwór chodzi.

Quiz muzyczny poświęcony dwóm legendarnym przebojom grupy Perfect. Grupa została założona w 1980 roku w Warszawie. Od samego początku jej istnienia liderem był Grzegorz Markowski. To właśnie on przejmująco wykonywał „Autobiografię” i „Niepokonanych” przez dekady. Te piosenki zna już chyba każdy. Co więcej, łączą pokolenia i zostawiają słuchacza z pięknymi emocjami. Sprawdź się w naszym quizie i zobacz, jak dobrze znasz te złote przeboje!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

„Autobiografia” czy „Niepokonani”? Pytamy o historię powstania utworów, ale też autorów tekstu czy muzyki. Nie zabraknie też pytań z fragmentami hitów! Test zawiera dwanaście zagadek. Twoim zadaniem jest je rozwiązać, wskazując poprawną odpowiedź. Uważaj, bo trzecie pytanie może zaskoczyć! Powodzenia!

Zobacz także: Quiz. Jak dobrze znasz polskie teleturnieje? 7/10 to minimum!

Quiz. „Autobiografia” czy „Niepokonani”?

Quiz. "Autobiografia" czy "Niepokonani"? Uwaga na trzecie pytanie! 8/12 to wyczyn!

Pytanie 1 z 12

Która piosenka jest starsza i została wydana w 1982 roku?

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. 10 kosmicznie trudnych pytań z „Milionerów”. Tylko dla odważnych!