Quiz. Czego boją się gwiazdy? 6/10 to wyzwanie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Czego boją się gwiazdy? 6/10 to wyzwanie

Quiz. Czego boją się gwiazdy? 6/10 to wyzwanie

Choć cieszą się popularnością, często występują publicznie, udzielają wywiadów i stają przed dziesiątkami fotoreporterów, gwiazdy także mają swoje słabości. Wiele z nich powodują rzeczy, które dla zwykłych ludzi wydają się czymś zupełnie zwyczajnym. Czego boją się gwiazdy? Sprawdź, czy wiesz w naszym quizie!

Strach jest nieodłącznym elementem naszego życia – każdy z nas od czasu do czasu się czegoś obawia. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy lęk przed czymś staje się na tyle intensywny, że utrudnia funkcjonowanie i racjonalne działanie – wówczas mamy do czynienia z fobią. To zaburzenie, które objawia się bardzo silnym, powtarzającym się uczuciem strachu przed jakimś bodźcem. Często przyczyną wystąpienia fobii jest wcześniejsze negatywne doświadczenie związane z jakąś rzeczą lub zjawiskiem.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Fobie w świecie gwiazd

Z fobiami zmagają się też popularne gwiazdy. Niektóre z nich czują lęk przed lataniem samolotem i odwiedzaniem dentysty, inne boją się określonych zwierząt. Lista postrachów gwiazd jest niezwykle długa. W naszym quzie przekonasz się, czego boją się takie sławy jak Madonna, Johnny Depp, Justin Timberlake czy Orlando Bloom.

Zobacz także: Quiz. Czy znasz polskie hity lat 90.? 8/10 to obowiązek!

Czego boją się gwiazdy?

Z jakimi fobiami mierzą się znane gwiazdy? Sprawdź, czy wiesz w poniższym quizie. Wybierz poprawną odpowiedź na każde z dziesięciu pytań i zdobądź maksymalną liczbę punktów. Powodzenia!

Zobacz także: Quiz. Dżem czy Perfect? Mniej niż 6/10 to porażka!

Quiz. Czego boją się gwiazdy? 6/10 to wyzwanie

Pytanie 1 z 10

Snoop Dogg cierpi na hipofobię. Jakich zwierząt się boi?

Następne pytanie >

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!