Quiz. Czy pamiętasz film "Kevin sam w domu"? 7/10 to porażka! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Czy pamiętasz film „Kevin sam w domu”? 7/10 to porażka!

Quiz. Czy pamiętasz film „Kevin sam w domu”? 7/10 to porażka!

10 listopada 1990 roku światową premierę miał komediowy hit w reżyserii Chrisa Columbusa „Kevin sam w domu”. Jak dobrze znasz ten przezabawny film? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż nasz quiz.

„Kevin sam w domu” to jeden z najpopularniejszych, a także najchętniej oglądanych świątecznych filmów w Polsce. Któż z nas nie naśmiewał się do rozpuku z pułapek, które przygotował Kevin dla pary oprychów? Czy pamiętasz tę familijną komedię? Zapraszamy na quiz!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Quiz. Jak dobrze znasz komedię „Kevin sam w domu”?

Ciężko jest uwierzyć, że od światowej premiery „Kevina samego w domu” minęły już 33 lata! Komedia o pozostawionym w domu chłopcu wciąż cieszy się ogromną oglądalnością i stała wielkim przebojem na całym świecie. Produkcja doczekała się kontynuacji i już dwa lata później na ekrany kin trafił kolejny mega hit „Kevin sam w Nowym Jorku”.

Zobacz także: Quiz. Doda czy Edyta Górniak? Większość odpada na drugim pytaniu!

Fabuła filmu skupia się wokół perypetii tytułowego bohatera, który już od pierwszych scen sprzecza się z domownikami. Zdenerwowana mama wymierza mu surową w jego mniemaniu karę — musi spędzić samotną noc na strychu. Nikt nie spodziewał się awarii zasilania, która następnie spowodowała, że budzik rodziny McAllisterów nie zadzwonił na czas.

Zobacz także: Quiz. Czy znasz kultowe hity Agnieszki Chylińskiej? 6/10 to wstyd!

Spóźniona rodzina w pośpiechu pakuje się, by zdążyć na zaplanowany lot. W ferworze przygotowań rodzice zapominają o śpiącym na poddaszu Kevinie. Okazuje się, że pozostawiony sam sobie chłopiec nie tylko odnajduje się w opustoszałym domu, ale także… bardzo dobrze się bawi. Jest tak do czasu, aż dowiaduje się o planowanym przez oprychów włamaniu.

Czy pamiętasz film „Kevin sam w domu”?

Czy oglądałeś pierwszą część przygód Kevina? Jak dobrze znasz tę kultową produkcję? Sprawdź, jak dobrze ją pamiętasz! Tylko prawdziwy ekspert zakończy grę z wynikiem 10/10 poprawnych odpowiedzi. Powodzenia!

Quiz. Czy pamiętasz film "Kevin sam w domu"? 7/10 to porażka!

Pytanie 1 z 10

Gdzie wybierała się na Święta Bożego Narodzenia rodzina McAllisterów?

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Kultowe hity, które obalały PRL! Za 9/12 bijemy brawo

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!