Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce'a Springsteena? 8/10 to minimum! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce’a Springsteena? 8/10 to minimum!

Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce’a Springsteena? 8/10 to minimum!

23 września Bruce Springsteen obchodzi swoje 74. urodziny. Ten amerykański muzyk ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Wiele z nich przez lata znajdowało się na szczytach list przebojów. Jak dobrze znasz piosenki mistrza rocka? Sprawdź swoją wiedzę i uzupełnij brakujące słowa. Zapraszamy na nasz quiz!

Bruce Springsteen to żywa legenda amerykańskiego rocka. Muzyk urodził się 23 września 1949 roku w Long Branch, w New Jersey. Dziś skończył 74 lata. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy quiz. Jak dobrze znasz największe przeboje rockmana? Uzupełnij luki, wybierając prawidłowy wariant. Powodzenia!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Bruce Springsteen obchodzi 74. urodziny

Bruce Springsteen zadebiutował na scenie muzycznej już ponad 50 lat temu. Obecnie artysta jest uznawany za niekwestionowaną ikonę, a także legendę rocka. Muzyk jest bardzo aktywny – nadal grywa koncerty, komponuje nowe utwory i gra na ukochanej gitarze. Dyskografia Springsteena obejmuje ponad 20 albumów. Tylko w USA, sprzedały się one w rekordowym nakładzie 60 milionów egzemplarzy. Na całym świecie udało mu się sprzedać ponad 150 milionów płyt. Muzyk ma w swoim dorobku artystycznym aż 20 statuetek Grammy, dwa Złote Globy, a także Oscara.

2016 rok zaowocował spotkaniem Springsteena z prezydentem USA – Barackiem Obamą. Został wówczas odznaczony Prezydenckim Medalem Wolności. Album artysty z 2020 roku „Letter to You” zapewnił Springsteenowi ogromne uznanie – został bowiem pierwszym artystą w historii, którego krążki znalazły się na szczytach list przebojów w każdej z ostatnich sześciu dekad.

Zobacz także: Quiz. „Miś” czy „Dzień świra”? Będziesz mistrzem, jeśli trafisz chociaż 8/12

Quiz. Czy znasz najpiękniejsze piosenki Bruce’a Springsteena?

Rozwiąż nasz rocznicowy quiz i sprawdź, czy dobrze znasz teksty największych przebojów mistrza. Tylko prawdziwy ekspert uzyska wynik 10/10!

Zobacz także: Quiz. Czego boją się gwiazdy? 6/10 to wyzwanie

Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce'a Springsteena? 8/10 to minimum!

Pytanie 1 z 10

Uzupełnij brakujące słowa z utworu „Radio Nowhere”. „This is radio nowhere, is there anybody … out there?”

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Czy znasz przeboje Leonarda Cohena? Wstaw brakujące słowa. 6/10 to minimum!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!