Quiz. Dżem czy Perfect? Mniej niż 6/10 to porażka! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Dżem czy Perfect? Mniej niż 6/10 to porażka!

Quiz. Dżem czy Perfect? Mniej niż 6/10 to porażka!

Jak dobrze znasz muzykę zespołów Dżem i Perfect? Czy będziesz w stanie odpowiedzieć, która z tych grup wykonywała dany tekst? Jeśli jesteś fanem, na pewno bez problemu rozwiążesz nasz quiz.

Dżem to jeden z najważniejszych polskich zespołów w historii muzyki. Niesamowitą popularność zyskali dzięki wokalowi Ryszarda Riedla. Po jego śmierci zastąpił go Jacek Dewódzki, a następnie Maciej Balcar. Grupa ma na swoim koncie albumy studyjne, które sprzedały się w pokaźnej liczbie egzemplarzy. Ich muzyka do tej pory cieszy uszy kolejnych pokoleń słuchaczy. Pozycja na scenie, jaką wypracował sobie Dżem, jest niepodważalna.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Perfect to również niezwykle popularny polski zespół. Jest obecny na scenie od ponad 4 dekad. W tym czasie nagrali wiele płyt, które osiągnęły nie tylko sukces komercyjny, lecz także artystyczny. Początkowo wokalnie udzielał się tam Zbigniew Hołdys. Obecnie chyba większość słuchaczy kojarzy Perfect z głosem Grzegorza Markowskiego. Nie zmienia to faktu, że ich piosenki ciągle goszczą w sercach fanów.

Dżem i Perfect to niezwykle ważne do historii polskiej muzyki zespoły. Stworzyły mnóstwo przebojów, które kochają niemalże wszyscy Polacy. Jak dobrze znasz twórczość tych grup? Podaliśmy teksty piosenek, a Twoim zadaniem jest wskazać, który zespół je wykonywał. Wierny fan, nie będzie miał żadnego problemu. Powodzenia!

Quiz. To tekst zespołu Dżem czy Perfect?

Quiz. Dżem czy Perfect? Mniej niż 6/10 to porażka!

Pytanie 1 z 10

„Pamiętam dobrze ideał swój / Marzeniami żyłem jak król / Siódma rano to dla mnie noc / Pracować nie chciałem, włóczyłem się”

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. To było w książce czy w filmie? Udowodnij, że nie jesteś mugolem i zdobądź 8/10!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *