Quiz. Górniak czy Komarenko - kto to powiedział? 8/10 to sukces
Strona Główna > Quiz. Górniak czy Komarenko – kto to powiedział? 8/10 to sukces

Quiz. Górniak czy Komarenko – kto to powiedział? 8/10 to sukces

Edyta Górniak i Ivan Komarenko cieszą się dużą popularnością w sieci. Ich wypowiedzi są obecnie „viralami”, a oni sami zasłynęli jako najbardziej zagorzali przeciwnicy pandemii. Jakie zapadające w pamięć słowa ostatnio rzucili w eter? Przekonajcie się, rozwiązując poniższy quiz… z przymrużeniem oka!

Edyta Górniak i Ivan Komarenko są już chyba bardziej popularni dzięki swoim kontrowersyjnym opiniom, niż tworzonej muzyce. Artyści słyną ze skrajnych poglądów, które uwielbiają wyrażać w mediach społecznościowych. Specjalnie dla fanów tej dwójki stworzyliśmy wyjątkowy quiz – tylko dla osób z poczuciem humoru! Sprawdźcie, jak dobrze znacie Ivana i Edytę.

Zobacz także: Lana Del Rey obsmarowała byłego chłopaka. Nie pozostawiła na nim suchej nitki

Tape recorder, mind control

Przed wybuchem pandemii COVID-19 Ivan Komarenko całkiem nieźle radził sobie na polskiej scenie muzycznej. Wylansował piosenkę “Jej czarne oczy”, a także „Czarną dziewczynę”, z którą wybrał się nawet na Konkurs Piosenki Eurowizji w 2005 roku. Obecnie stał się jedną z twarzy ruchu „Stop NOP”, prowadzonego przez Justynę Sochę. Ile wiesz o Ivanie Komarenko? Sprawdź, rozwiązując załączony poniżej quiz.

Zobacz także: Artur Orzech został ojcem! Jedno zdjęcie mówi wszystko

Z kolei Edyta Górniak nadal jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, a jej głos niezmiennie zachwyca i elektryzuje. W ostatnim czasie jednak kolorowe gazety coraz rzadziej piszą o jej talencie, a znacznie częściej o kontrowersyjnych wypowiedziach. Wywołują one bowiem konsternację wśród internautów.

Nie sądzę, by mówiła to dlatego, by się o niej mówiło, tylko ona naprawdę wierzy w to, co mówi – ocenił w rozmowie z „Plejadą” Sergiusz Trzeciak, ekspert ds. wizerunku publicznego.

Quiz: Edyta Górniak czy Ivan Komarenko?

Złotouści wokaliści nie biorą jeńców – są autorami wielu kontrowersyjnych słów, m.in. na temat teorii spiskowych. Artyści wypowiadają się w sprawie COVID-19, szkodliwości szczepionek czy globalnych spisków związanych z pandemią, a nawet wojny w Ukrainie. Snują przypuszczenia o istnieniu wśród ludzi kosmitów, reptilian i kontrolowanych cyborgów. Wyrażają także poglądy na temat odwiecznej walki dobra ze złem, sensu życia czy boskości.

"Gdy się urodziłem, żyła jeszcze nawet prababcia mojego dziadka"

"Natalia Maliszewska łyżwiarka w dyscyplinie short track na olimpiadzie w Pekinie została wysłana na kwarantannę przez pozytywny test na Pomidor 19"

"Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi"

"Muzyka jest dla mnie jak narkotyk: codziennie muszę zażyć odpowiednią dawkę dźwięków… Bez tego w moim mózgu po prostu coś nie zaskakuje"

"Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać"

"Czarna dziewczyno, to słońca ostatni błysk. Ogień i czerwone wino rozgonią cygańskie sny"

"Pozdrawiam redaktora naczelnego Tomasza Sommera ze zniewolonej Rosji"

"Nasza Ziemia, która ma ponad 4 miliardy lat, jest jedną z najbardziej inteligentnych żyjących istot we wszechświecie i ona sama sobie reguluje to, czy ma czegoś za dużo, czy za mało"

"Jeśli nie można się napić wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma już tej cennej flory bakteryjnej, ta butelkowana woda zawsze musi być uśmiercona w dużym stopniu. Starajcie się przepłukać organizm"

"Wyższe byty energetyczne nie zawsze można dostrzec, ale pojawiają się tutaj, żeby przyzwyczajać do swojej obecności ludzi i sprawić, żebyśmy się ich nie bali"

Zobacz także: Wielki powrót Britney Spears. Wydaje biografię! Padła data