Quiz na Dzień Polskiej Muzyki! Kto to śpiewał? Mistrz zgarnie 10/10 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz na Dzień Polskiej Muzyki! Kto to śpiewał? Mistrz zgarnie 10/10

Quiz na Dzień Polskiej Muzyki! Kto to śpiewał? Mistrz zgarnie 10/10

1 października po raz piąty obchodzimy Dzień Polskiej Muzyki. To znakomita okazja, aby wspólnie docenić polskich artystów, których muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Znacie największe przeboje polskich wykonawców? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie!

Muzyka jest nieodłączną częścią naszego życia. Od najmłodszych lat towarzyszy nam na każdym kroku. Dzięki niej łatwiej jest nam mierzyć się z trudnościami dnia codziennego. Kiedy jesteśmy smutni, słuchamy muzyki, kiedy przytrafi nam się coś dobrego, również włączamy naszą ulubioną muzykę, aby móc do niej z radością tańczyć.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Na polskiej scenie muzycznej mamy wielu wybitnych artystów, którzy wpisali się na karty historii. Ich przeboje znamy wszyscy, niezależnie od wieku. Wszyscy nuciliśmy hity Perfectu, Lady Pank czy Budki Suflera zarówno na szkolnych dyskotekach, jak i przy akompaniamencie gitary podczas ognisk z przyjaciółmi.

Zobcza także: Dzień Polskiej Muzyki w Radiu Złote Przeboje! Kochamy polskie hity

Dzień Polskiej Muzyki to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie utwory znanych i lubianych polskich twórców. Ich wpływ na kulturę naszego kraju jest nieoceniony, dlatego warto, aby choć raz w roku docenić ich twórczość i z sentymentem i nostalgią posłuchać hitowych kawałków.

Zobacz także: Quiz. To śpiewała Chylińska czy Anja Orthodox? 8/10 to sukces!

Quiz na Dzień Polskiej Muzyki! Jeśli wiesz, kto to śpiewał, jesteś mistrzem!

Myślisz, że znasz polskie piosenki? Sprawdź, czy wiesz, kto śpiewa wspomniane fragmenty i zdobądź komplet punktów. Wspólnie z nami świętuj Dzień Polskiej muzyki! Słuchaj Radia Złote Przeboje, gdzie usłyszysz największe polskie hity!

Quiz na Dzień Polskiej Muzyki! Kto to śpiewał? Mistrz zgarnie 10/10

Pytanie 1 z 10

„Różowa kula porwała mnie” to fragment tekstu piosenki:

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Borysewicz czy Markowski? Wstyd nie zdobyć minimum 9/12!