Quiz. Piasek czy Mrozu? Czyja to piosenka? 8/10 to minimum! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Piasek czy Mrozu? Czyja to piosenka? 8/10 to minimum!

Quiz. Piasek czy Mrozu? Czyja to piosenka? 8/10 to minimum!

Piasek i Mrozu mają ostatnio dobrą passę. Muzycy są na topie i nagrywają nowe, super hity. Czy znasz największe przeboje tych artystów? Sprawdź, czy znasz tytuły ich piosenek, rozwiązując nasz quiz!

Mrozu i Piasek to jedni z najpopularniejszych, polskich piosenkarzy. Mają na swoim koncie wiele przebojów. Porywają publiczność do śpiewu i tańca. Nie sposób nie bujać biodrami do ich melodyjnych i niezwykle rytmicznych piosenek. Jak dobrze je znacie? Sprawdźcie, czy jesteście prawdziwymi fanami tych artystów. Zapraszamy na quiz.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz także: Quiz. Maryla Rodowicz czy Alicja Majewska? Za 10/10 bijemy brawo! Łatwo nie będzie

Quiz. Mrozu czy Piasek?

Andrzej Piaseczny jest znany także jako Piasek. To znany i lubiany wokalista, autor tekstów, osobowość telewizyjna i dawny członek kieleckiej grupy „Mafia”. Muzyk był także jednym z trenerów popularnego, muzycznego show – „The Voice of Poland”. Przez cztery edycje zasiadał w czerwonym, obrotowym fotelu, czym zdobył rzesze sympatyków. To jednak nie wszystko – do 2021 roku mogliśmy go oglądać jako jurora „The Voice Senior”. W 2021 prowadził audycję 50/50 w Meloradiu, a także wydał płytę „50/50”, na której znalazly się single „Przedostatni” oraz „Miłość”. Zasiadł także w jury w 12. i 13. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Zdobył tytuł Mężczyzny Roku w plebiscycie magazynu „Glamour”. W 2022 wydał piosenkę oraz teledysk „Ania”.

Mrozu przed rozpoczęciem solowej kariery, nagrywał z wykonawcami, takimi jak: Jamal, EastWest Rockers, Wozo, Natural Dread Killaz, Bob One, Junior Stress, Molesta Ewenement, K.A.S.T.A., Lilu, Wice Wersa, a także White House. Muzyk zadebiutował w 2009 roku albumem “Miliony monet”, a tytułowy singiel z miejsca stał się przebojem. Artysta wydał dotychczas sześć albumów studyjnych. Dzięki swojemu najnowszemu albumowi „Złote bloki”, ku zaskoczeniu wielu, wygrał aż pięć Fryderyków. Nagrał też z Vito Bambino i Igo hymn Orkiestry Męskiego Grania 2023 pt. „Supermoce”, który okazał się dużym hitem. 

Zobacz także: Quiz. Czy znasz najlepsze filmy z Willem Smithem? 7/10 to słabizna!

Czy znasz piosenki Piaska i Mroza?

Jak dobrze znasz piosenki tych dwóch wokalistów? Sprawdź swoją wiedzę i rozwiąż poniższy quiz. 10/10 to pewniak!

Zobacz także: Quiz. Czy znasz największe przeboje Bruce’a Springsteena? 8/10 to minimum!

Quiz. Piasek czy Mrozu? Czyja to piosenka? 8/10 to minimum!

Pytanie 1 z 10

Piosenkę „Jak nie my to kto?” śpiewa

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. „Miś” czy „Dzień świra”? Będziesz mistrzem, jeśli trafisz chociaż 8/12

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!