Quiz. Polskie gwiazdy w Hollywood. Czy wiesz, gdzie grały? 8/10 to wyzwanie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Polskie gwiazdy w Hollywood. Czy wiesz, gdzie grały? 8/10 to wyzwanie!

Quiz. Polskie gwiazdy w Hollywood. Czy wiesz, gdzie grały? 8/10 to wyzwanie!

Światła, kamera i akcja! Quiz, w którym sprawdzimy twoją znajomość z początków kariery polskich gwiazd w Hollywood. Jeśli jesteś miłośnikiem kina, na pewno zdobędziesz 8/10 poprawnych odpowiedzi.

Niewątpliwie Hollywood – centralny ośrodek przemysłu filmowo-telewizyjnego – jest największym marzeniem dla każdego aktora bądź aktorki. To filmowy świat pełen wysokobudżetowych produkcji, czerwonych dywanów i olśniewających kreacji. Nic dziwnego, że coraz więcej polskich artystów pragnie zdobyć angaż w międzynarodowych produkcjach.

Zobacz także: Quiz. Czy wiesz z jakiej lektury jest ten cytat? Mniej niż 8/10 to porażka

Osiągnięcie sukcesu na hollywoodzkiej arenie to nie lada wyzwanie, jednak niektórym z rodzimych aktorów się udało. Utalentowani Polacy występowali u boku amerykańskich gwiazd wielkiego formatu, takich jak Angelina Jolie, Tom Cruise czy Anne Hathaway. Brali udział w szeroko komentowanych filmach pełnometrażowych lub serialach, które pozwoliły im rozwinąć ogólnoświatową karierę.

Quiz. Polskie gwiazdy w Hollywood. Czy wiesz, gdzie grali?

Quiz. Polskie gwiazdy w Hollywood. Czy wiesz, gdzie grali?

Pytanie 1 z 10

W jakim filmie akcji zobaczymy Marcina Dorocińskiego?

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Czy znasz największe przeboje Queen? Uzupełnij tytuł i zgarnij minimum 8/10!