Quiz: Największe przeboje Queen. Dopasuj kadr do teledysku
Strona Główna > Quiz: Największe przeboje Queen. Dopasuj kadr do teledysku. 8/10 to wyzwanie!

Quiz: Największe przeboje Queen. Dopasuj kadr do teledysku. 8/10 to wyzwanie!

Queen to najpopularniejszy brytyjski band na świecie. Stało się tak za sprawą nietuzinkowych melodii i zaskakujących brzmień, które zaproponowali swoim przyszłym fanom. „Radio Gaga”, „We Will Rock You”, czy „The Show Must Go On” to tylko nieliczne z przebojów tej grupy. Jak wielkim fanem twórczości zespołu Queen jesteś? Czy potrafisz rozpoznać teledyski tej legendarnej grupy po kadrach? Przekonaj się rozwiązując poniższy quiz!

Zespół Queen zrobił oszałamiającą karierę już na początku zawiązania się grupy. Na szczytach sławy znaleźli się w tempie błyskawicy. Ich muzyka obecna jest po dziś dzień: w filmach, reklamach, bajkach, a nawet grach komputerowych! Współpracowali z wieloma artystami, a utwory które stworzyli okupowały podium list przebojów. Grupa Queen spędziła aż 1.389 tygodni na UK Albums Chart, będąc przy tym niekwestionowanym numerem jeden.

Zobacz także: Quiz: Słynne role Marcina Dorocińskiego. Jeden kadr musi wystarczyć!

Jak dobrze znasz twórczość Queen? Czy czujesz się prawdziwym znawcą zespołu? A może kochasz ich teledyski? Przekonaj się jak dobrze pójdzie Ci nasz quiz. Ekspert rozpozna teledyski już po jednym kadrze!

Zobacz także: Quiz: „Miś” czy „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”? Będziesz mistrzem, jeśli trafisz 8/10!