Quiz. Roxie Węgiel czy Viki Gabor? 7/10 to minimum! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. Roxie Węgiel czy Viki Gabor? 7/10 to minimum!

Quiz. Roxie Węgiel czy Viki Gabor? 7/10 to minimum!

Roxie Węgiel i Viki Gabor odniosły wielki sukces, mimo młodego wieku. Obie reprezentowały Polske w Eurowizji dla Dzieci. Obie zwyciężyły edycje, w których brały udział. Znasz ich piosenki? Rozwiąż quiz i przekonaj się!

Roxie Węgiel urodziła się w 2005 roku. Zwyciężyła w pierwszej edycji “The Voice Kids”. W 2018 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Występowała na wielu festiwalach muzycznych. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne. Oba odniosły spory sukces. Niedawno zdała maturę i planuje skupić się na rozwoju kariery.

Viki Gabor przyszła na świat w 2007 roku. Przez długi czas mieszkała z rodziną w Wielkiej Brytanii. Jest finalistką drugiej edycji “The Voice Kids”. Reprezentowała Polskę podczas Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Udało jej się wygrać konkurs. W karierze nagrała dwa albumy studyjne. Zostały całkiem ciepło przyjęte przez fanów. Mimo młodego wieku, osiąga sukcesy i sukcesywnie wspina się po drabinie show-biznesu.

Zobacz także: Quiz. Co wiesz o Michaelu Jacksonie? Mniej niż 7/10 to porażka

Dwie zwyciężczynie Eurowizji dla Dzieci. Młode gwiazdy, które mają na koncie wiele sukcesów. Mają grona oddanych fanów. Słyszał o nich niemal każdy, ale czy znasz ich piosenki? Sprawdź to rozwiązując nasz quiz. Podaliśmy tytuły piosenek, Twoim zadaniem jest poprawnie wskazać, czy to utwór Roxie Węgiel czy Viki Gabor. Powodzenia!

Quiz. To piosenka Roxie Węgiel czy Viki Gabor?

Quiz. Roxie Węgiel czy Viki Gabor? 7/10 to minimum!

Pytanie 1 z 10

„Gen Z”

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Największe przeboje Maryli Rodowicz. Uzupełnij 10/10 słów, a będziesz mistrzem!