Quiz. To hit TVN czy TVP? 6/10 to plan minimum! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. To hit TVN czy TVP? 6/10 to plan minimum!

Quiz. To hit TVN czy TVP? 6/10 to plan minimum!

Chyba każdy z nas kiedyś obejrzał choć jeden odcinek tych hitowych programów. Dziś pytamy o to, która stacja wylansowała dany format. Znacie programy TVN oraz TVP? Sprawdźcie swoją wiedzę w naszym quizie!

Stacje telewizyjne robią wszystko, aby zyskać jak najlepszą oglądalność. Zarówno TVN jak i TVP mają w swojej ramówce wiele ciekawych propozycji, które mogą zachęcić widzów do wybrania na pilocie odpowiedniej stacji. Niektóre programy nie są już emitowane, a ich sympatycy wspominają je z łezką w oku. Dzięki postępującej cyfryzacji, często mamy możliwość wrócić do zapomnianych formatów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zobacz także: Quiz. Borysewicz czy Markowski? Wstyd nie zdobyć minimum 9/12!

Quiz. To hit TVN czy TVP?

Programy typu reality show cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Nie dziwi zatem fakt, iż obie stacje chętnie sięgają po ten format. Dzięki występom w programach wielu uczestników mogło na dłużej zagościć na ekranach. Niektórzy z nich zrobili zawrotną karierę w show-bussinesie, a inni, postanowili zrezygnować z życia w blasku fleszy.

Zobacz także: Quiz. Maryla Rodowicz czy Alicja Majewska? Za 10/10 bijemy brawo! Łatwo nie będzie

Widzowie chętnie testują swoją wiedzę, dlatego z zapartym tchem oglądają różnego rodzaju teleturnieje. Zarówno publiczny, jak i prywatny nadawca od lat stawiają na te formaty. Chyba nie ma wśród nas osoby, która z zapartym tchem nie śledziła poczynań uczestników „Milionerów”?

Zobacz także: Ojciec Sary James wystąpi w telewizji. Będzie gwiazdą TVN Style

Wiesz, które z tych telewizyjnych hitów były emitowane na antenie TVN, a które pojawiły się w TVP? Odpowiedz na nasze pytania i zdobądź przynajmniej 6/10 punktów!

Quiz. To hit TVN czy TVP? 6/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10

„Rolnik szuka żony” to show:

Następne pytanie >

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

[onnetwork sid=”MTdRLDRjbGgsMA==”]