Quiz. To śpiewała Chylińska czy Anja Orthodox? 8/10 to sukces! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Quiz. To śpiewała Chylińska czy Anja Orthodox? 8/10 to sukces!

Quiz. To śpiewała Chylińska czy Anja Orthodox? 8/10 to sukces!

Agnieszka Chylińska i Anja Orthodox odcisnęły swoje piętno na polskiej branży muzycznej. Występowały w zespołach oraz solowo. Czy wiesz, która z nich śpiewała dany utwór? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się!

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. W początkowych latach swojej kariery była wokalistką zespołu O.N.A., a następnie grupy Chylińska. Od 2009 roku działa solo. Nagrała wiele hitów, które podbijały listy przebojów. Oprócz bycia artystką często możemy zobaczyć ją w telewizji. Jest jurorką w „Mam talent!”. Tę samą funkcję obrała też przy programach „Mali giganci” oraz „MTV Rockuje”.

Zobacz także: Quiz. Queen czy The Beatles? 8 punktów czyni cię ekspertem

Anja Orthodox jest znana z występów w zespole Closterkeller. Współpracowała również z m.in. Wilkami, Voo Voo czy Irą. Media często określają ją jako „pierwszą damę polskiego metalu i gotyku”. Na swoim koncie posiada naprawdę imponującą dyskografię. Pisała teksty wielu polskim zespołom. Zagrała też w kilku filmach. Wśród nich znalazły się chociażby „Dzieci w mroku” czy „Doctor Jimmy”.

Czy wiesz, które piosenki wykonywały te wspaniałe wokalistki? Sprawdź swoją wiedzę w quizie. Podaliśmy tytuły utworów, a Twoim zadaniem jest wskazanie, czy śpiewała go Agnieszka Chylińska, czy Anja Orthodox. Powodzenia!

Quiz. Agnieszka Chylińska czy Anja Orthodox?

Quiz. To śpiewała Chylińska czy Anja Orthodox? 8/10 to sukces!

Pytanie 1 z 10

„W teatrze cieni”

Następne pytanie >

Zobacz także: Quiz. Borysewicz czy Markowski? Wstyd nie zdobyć minimum 9/12!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!