Strona Główna > Radio Złote Przeboje robi Ci lato – nasze propozycje na wakacje

Radio Złote Przeboje robi Ci lato – nasze propozycje na wakacje

W Radiu Złote Przeboje lato 2022 trwa już od 20 czerwca! Tego dnia rozpoczęliśmy akcję „Radio Złote Przeboje robi Ci urlop”, w której podpowiadamy Wam, jak w ciekawy i niedrogi sposób zorganizować sobie wakacyjne wyjazdy. Oprócz tego w naszej letniej ramówce, która ruszy 27 czerwca, nie zabraknie specjalnych programów, konkursów, głosowania na ulubione piosenki, a […]

W Radiu Złote Przeboje lato 2022 trwa już od 20 czerwca! Tego dnia rozpoczęliśmy akcję „Radio Złote Przeboje robi Ci urlop”, w której podpowiadamy Wam, jak w ciekawy i niedrogi sposób zorganizować sobie wakacyjne wyjazdy. Oprócz tego w naszej letniej ramówce, która ruszy 27 czerwca, nie zabraknie specjalnych programów, konkursów, głosowania na ulubione piosenki, a przede wszystkim ogromnej porcji złotych przebojów!

Od poniedziałku, 20 czerwca 2022 r. w ramach akcji „Radio Złote Przeboje robi Ci urlop” codziennie otrzymujecie inspiracje i porady dotyczące wakacyjnych wyjazdów. W specjalnym przewodniku wakacyjnym Piotr Jaworski i Jerzy Telesiński podpowiadają wszystkim m.in., do jakich ciekawych i nieoczywistych w Polsce warto wybrać się latem, jak dobrze podróżować bez samochodu i jak zapakować się w mały plecak.

Dodatkowo trwa także konkurs, w którym można wygrać pieniądze na organizację letniego urlopu – nawet 6000 zł na rodzinne wakacje nad morzem, w górach lub na Mazurach. Pula nagród to kilkadziesiąt tysięcy zł, a szczegóły konkursu są dostępne na zloteprzeboje.pl.

Z kolei w poniedziałek, 27 czerwca ruszy letnia ramówka pod hasłem „Radio Złote Przeboje robi Ci lato”.

Wakacyjne poranki będą rozpoczynać się już o godz. 6:00, a w programie nie zabraknie aktualności, tylko sprawdzonych wiadomości i ważnych dla wszystkich odpoczywających informacji o pogodzie w najpopularniejszych, polskich miejscowościach wakacyjnych.

Z kolei od 10:00 do 18:00 na naszej antenie zagości program „Gramy na to, jak na lato” pełen złotych przebojów. W audycji polecimy Wam miejsca w Polsce idealne na spędzenie urlopu, a także podpowiemy, jak zaplanować go bez rujnowania domowych budżetów i jak się do niego przygotować. Oprócz tego w programie pojawi się specjalny poradnik dla tych, którzy latem są w pracy. Jego autorka, Katarzyna Kwiatkowska, z przymrużeniem oka wyjaśni, jak można poczuć wakacyjną atmosferę bez ruszania się z biura, urzędu czy zakładu pracy.

Letnie wieczory w Radiu Złote Przeboje także upłyną pod znakiem muzyki – przypomnimy Wam największe letnie, złote przeboje z poprzednich lat. W piątkowe i sobotnie wieczory usłyszycie program „Dobra impreza”, dedykowany wszystkim spędzającym weekendowe wieczory na spotkaniach ze znajomymi, domowych imprezach czy przy grillu.

Przez całe wakacje będzie można też wybierać „Złoty Przebój, który robi Ci lato”. Na głosujących czekają letnie prezenty od Radia Złote Przeboje, a głosowanie odbywać się będzie na stronie zloteprzeboje.pl. W każdym tygodniu zaprezentujemy 20 najczęściej wybieranych piosenek w specjalnym notowaniu, którego będzie można posłuchać w sobotę po godz. 18:00.

Spędźcie z nami wakacje 2022!

Komentarze

2 odpowiedzi na „Radio Złote Przeboje robi Ci lato – nasze propozycje na wakacje”

  1. Witam Panie Piotrze mój urlop jeszcze daleko dopiero koniec lipca nad polskim morzem na wyspie nie bezludnej ale tej sobieszewskej odliczam i suchmradia złote przeboje umilając czas w pracy super muzyka ehhh te lato pozdrawiam sucha Wojtek tel 889-368-426

  2. Witam.Byłam w maju kilka dni w Ustce,a teraz balkon i czytanie książek.Nadrabiam braki w czytaniu i tak lato leci:)
    Jakaś mała przerwa mogłaby się przydarzyć .Może Radio Złote Przeboje zrobi mi urlop?Oj bardzo by się przydał emerytce.
    Pozdrawiam Wszystkich w Radio Złote Przeboje.
    Alicja

    tel.666 714 321

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.