Roksana Węgiel i nie tylko! Koncert VIPY DZIECIOM coraz bliżej » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Roksana Węgiel i nie tylko! Koncert VIPY DZIECIOM coraz bliżej

Roksana Węgiel i nie tylko! Koncert VIPY DZIECIOM coraz bliżej

Fundacja Bliżej Gwiazd 1 czerwca 2023 roku zorganizuje koncert VIPY DZIECIOM z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Kogo zobaczymy na scenie? Gwiazdą wieczoru będzie Roksana Węgiel, ale to nie koniec atrakcji! Patronem medialnym jest Radio Złote Przeboje.

VIPY DZIECIOM to wyjątkowy koncert na wyjątkową okazję. Już 1 czerwca 2023 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu od 18:00 fani podziwiać będą:

  • Zespół FBG,
  • Roksanę Węgiel,
  • Nicka Sincklera,
  • rapera Sobotę,
  • Kamila Baleję z Radia Złote Przeboje, który poprowadzi wydarzenie.

Koncert VIPY DZIECIOM już 1 czerwca

Czeka nas niezapomniany wieczór z Roksaną Węgiel, która zagra m.in. piosenki z nowej płyty 13+5! Nie zabranie również zwycięskiego hitu z Eurowizji Junior – „Anyone I Want To Be”! Nick Sinckler oraz raper Sobota wcielą się natomiast w postaci Trolli, Króla Lwa i wykonają największe hity z bajek.

Zobacz także: Jak dbać o odporność?

Zespół FBG stworzy przestrzeń dla dzieci i młodzieży, chcących rozwijać swoje pasje muzyczne i uczyć się od wieloletnich praktyków.

Jako osoby od lat związane ze środowiskiem muzycznym, staramy się, aby prowadzone przez nas zajęcia i projekty były efektywne i przynosiły radość dzieciom. Wiemy, że wsparcie młodych w rozwijaniu ich talentów jest szczególnie ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby drzemiące siły zostały wydobyte oraz przekształcone w to, co w małych artystach najpiękniejsze.

Wspomniani artyści występowali już na jednej scenie wraz z Cleo, Kasią Kowalską, Mietkiem Szcześniakiem, Marysią Sadowską, Stanisławem Soyką, Kasią Wilk, Krzysztofem Iwaneczko, Antkiem Smykiewiczem, Mrozem, Katarzyną Cerekwicką, Moniką Kuszyńską i innymi gwiazdami. Działania Zespołu FBG wspiera amerykański wokalista Nick Sinckler – Przyjaciel Fundacji.

Zobacz także: Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Prowadzone przez nas projekty umożliwiają zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem. Fundacja ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji, zainteresowań i marzeń.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *