Rubaszna córka Madonny pozuje na stole bilardowym. Lourdes Leon na odważnych zdjęciach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rubaszna córka Madonny pozuje na stole bilardowym. Lourdes Leon na odważnych zdjęciach

Rubaszna córka Madonny pozuje na stole bilardowym. Lourdes Leon na odważnych zdjęciach

Lourdes Leon, 26-letnia córka królowej popu – Madonny – pochwaliła się na Instagramie odważnymi zdjęciami i filmem. Pozuje w przezroczystym kostiumie. Frywolność ma po mamie?

Lourdes Leon, córka Madonny, jest modelką i projektantką mody. Brała udział w kampaniach znanych marek. Lourdes próbuje też swoich sił w muzyce jako Lolahol.

W mediach córka Madonny prezentuje się śmiało i często występuje w skąpych strojach. Tym razem pokazała się na Instagramie w przezroczystym kostiumie. Zdjęciom towarzyszy także film. Ujęcia te mają być zwiastunem sesji dla „W Magazine”.

Fani doceniają urodę Lourdes. Niektórzy surowo oceniają jednak jej muzyczne zdolności, nie stroniąc od porównań do znanej matki. W komentarzach pod jej piosenkami przypominają, że Madonna w wieku 26 lat miała już na koncie hity takie jak „Lucky star”, „Borderline” czy „Holiday”. Lolahol ma jednak grono wiernych fanów.

Może Cię zainteresować:

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *