Strona Główna > „Running Up That Hill”: 1600 osób w pubie zaśpiewało przebój Kate Bush [WIDEO]

„Running Up That Hill”: 1600 osób w pubie zaśpiewało przebój Kate Bush [WIDEO]

W takiej wersji jeszcze nie słyszeliśmy tego przeboju. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie.

Chór „Pub Choir” postanowiła założyć trójka przyjaciół Astrid Jorgensen, Waveney Yasso i Meg Bartholomew. Kilka dni temu zachęcili gości swojego pubu, aby nauczyli się przeboju Kate Bush „Running Up That Hill”. W nagraniu wzięło udział 1600 osób! Efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej.

Kate Bush rozpoczęła karierę w połowie lat 70. Na koncie ma przeboje „Wuthering Heights”, „The Man with the Child in His Eyes”, „Babooshka”, „Running Up that Hill”, „Don’t Give Up” (duet z Peterem Gabrielem) czy „King of the Mountain”. 

Jednak to właśnie „Running Up That Hill” zyskał ostatnio ogromną popularność, dzięki serialowiStranger Things. Kate Bush w wieku 63 lat została najstarszą kobietą, która znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów. Dotarcie do pierwszego miejsca zajęło jej 37 lat. To także jej pierwszy w historii hit w pierwszej dziesiątce w Ameryce, który trafił do niej dopiero po 44 latach od premiery!

Od premiery w 2016 roku okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial „Stranger Things” zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych. Trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszego dramatu serial jest jednym z najczęściej oglądanych tytułów na Netflix. Sezon 3 wygenerował 582 milionów godzin oglądania, co zapewniło mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych seriali anglojęzycznych w netflixowym Top 10.

Twórcami „Stranger Things” są bracia Matt i Ross Dufferowie, a za produkcję serialu odpowiadają Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Bracia pełnią także funkcję producentów wykonawczych obok Shawna Levyego i Dana Cohena z 21 Laps Entertainment oraz Iaina Patersona i Curtisa Gwinna.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.