Są nowe zdjęcia Madonny! Z jej zdrowiem było źle. A teraz?
Strona Główna > Są nowe zdjęcia Madonny! Z jej zdrowiem było źle. A teraz?

Są nowe zdjęcia Madonny! Z jej zdrowiem było źle. A teraz?

Madonna pokazała się na nowych zdjęciach na Instagramie. To pierwszy taki post piosenkarki po jej pobycie w szpitalu. Wygląda na to, że ze zdrowiem ikony popu jest coraz lepiej.

W ostatnim czasie fani Madonny bardzo martwili się o swoją idolkę. Amerykańska piosenkarka mierzyła się bowiem z problemami zdrowotnymi. Znalazła się w szpitalu, a początkowe informacje były niepokojące. Na szczęście wydaje się, że 64-latka szybko wraca do zdrowia.

Zobacz także: Madonna zabiera głos po pobycie w szpitalu. „Jestem wam wdzięczna”

Madonna wraca do zdrowia po pobycie w szpitalu

Po koniec czerwca Madonna została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Szybko trafiła do szpitala, gdzie ją intubowano. Media wskazywały na to, że miała „poważną infekcję bakteryjną”.

Natomiast „Daily Mail” na podstawie rozmowy z osobami z otoczenia piosenkarki podawało, że przed hospitalizacją przez miesiąc ukrywała ona gorączkę. Chciała bowiem za wszelką cenę przygotować się do swojej trasy koncertowej „Celebration Tour”, która miała zacząć się w połowie lipca.

Początkowe doniesienia o stanie zdrowia ikony popu niespecjalnie napawały optymizmem. Jej krewny powiedział brytyjskiemu brukowcowi, że „rodzina przygotowywała się na najgorsze”. Z informacji portalu TMZ wynikało z kolei, że jest „słaba i bardzo zmęczona”.

Zobacz także: Pachut drży o Dodę. Wypisują okropne rzeczy. „To trwa latami”

Potem w serca fanów Madonny wlała się nadzieja. W mediach społecznościowych podcasterka Lauren Conlin twierdziła, że widziała artystkę na ulicach Nowego Jorku. Dodała jej zdjęcia i oceniła, że „wygląda świetnie”. Niedługo potem sama zainteresowana w długim oświadczeniu na Instagramie podziękowała wszystkim za wsparcie i słowa otuchy.

Jestem na drodze do wyzdrowienia i jestem niesamowicie wdzięczna za wszystkie błogosławieństwa w moim życiu (…). Skupiam się na moim zdrowiu i stawaniu się silniejszą. Zapewniam was, że wrócę do was tak szybko, jak to możliwe – podkreśliła.

Zobacz także: Powstaje film o życiu Kory. Te aktorki mają szansę ją zagrać?

Madonna wraca na Instagram

Teraz Madonna po raz kolejny ucieszyła swoich fanów i powróciła do instagramowej aktywności, z której słynęła wcześniej. W nowym poście zamieściła swoje pierwsze od 20 czerwca zdjęcie. Widać na nim, jak przytula się do bukietu kwiatów. Dodała opis: – Pojedyncza róża może być moim ogrodem, zaś pojedynczy przyjaciel – moim światem – brzmiał wpis.

Ponadto na instastories opublikowała dwa selfies, na których jest wtulona w maskotkę. To pozwala przypuszczać, że artystka rzeczywiście ma się coraz lepiej i coraz szybciej powraca do zdrowia.