Strona Główna > Sandra zaśpiewała hit „The Sound of Silence” i tak oczarowała jurorów, że odwróciły się wszystkie fotele!

Sandra zaśpiewała hit „The Sound of Silence” i tak oczarowała jurorów, że odwróciły się wszystkie fotele!

Za nami kolejny odcinek nowej edycji „The Voice Of Poland”. Występ Sandry jurorzy na pewno zapamiętają na długo!

Wraz z jesienną ramówką stacji TVP2 powrócił najpopularniejszy program talent show w Polsce The Voice Of Poland”! Trwa aktualnie etap przesłuchań w ciemno, w którym mogliśmy zobaczyć między innymi Sandrę Reizer. Na casting przyszła z gitarą akustyczną i zaprezentowała piękną balladę „The Sound of Silence”. Jej występ możecie zobaczyć poniżej.

Talent show „The Voice Of Poland” został premierowo wyemitowany na antenie TVP2 3 września 2011 roku. Program jest na międzynarodowym formacie, którego pierwsza edycja miała miejsce w Holandii. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska ora tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”.

W jury zasiadają LanberryJustyna SteczkowskaTomson i Baron oraz Marek Piekarczyk.

Historia piosenki „The Sound Of Silence”

Utwór „The Sound Of Silence” znalazł się na albumie „3.A.M.”, który w wyniku inwazji brytyjskiej w 1964 roku sprzedawał się fatalnie. Duet zawiesił wtedy swoją działalność.

W 1965 roku piosenkę zaczęły puszczać różne stacje radiowe w Stanach. Ballada spodobała się producentowi – Tomowi Wilsonowi, który postanowił udoskonalić piosenkę. Dograne zostały partie gitary elektrycznej i sekcje rytmiczne.

Twórcy piosenki – Simon i Garfunkel nie zostali poinformowani o powstaniu nowej wersji. O debiucie ulepszongo utworu pierwszy dowiedział się Simon, który przypadkiem, czytając magazyn „Billboard” zobaczył „The Sound Of Silence” w zestawieniu. Poinformował o tym Garfunkela, który zaraz po tym zdecydował się wrócić do USA. Panowie postanowili reaktywować duet.

Komu kibicujecie w nowym sezonie „The Voice of Poland”?

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.