Sara James wciąż "Taka sama" w nowym singlu [WIDEO] »
Strona Główna > Sara James wciąż „Taka sama” w nowym singlu [WIDEO]

Sara James wciąż „Taka sama” w nowym singlu [WIDEO]

Młoda artystka, która w ostatnim czasie zachwyciła Simona Cowella w amerykańskim „Mam Talent” teraz wraca do nas z nowym singlem. Zobaczcie, czym podzieliła się ze swoimi fanami!

Sukces za oceanem

Sarze James ostatnio towarzyszy pasmo nieustających sukcesów nie tylko w Polsce, ale i również za granicą. Nie tak dawno została pierwszą polską, globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL, wspierającego młode, utalentowane artystki w branży muzycznej. To wyróżnienie sprawiło, że wokalistka nabrała apetytu na więcej i postanowiła wystąpić w amerykańskiej edycji popularnego talent show „Mam Talent”. Przed znanym jury postanowiła zaśpiewać cover piosenki „Lovely”, oryginalnie wykonywanej przez Billie Eilish. Swoim występem rzuciła na kolana samego Simona Cowella, który zdecydował się dać jej złoty przycisk i tym samym zakwalifikował ją do półfinału.

Wakacyjny singiel

Wokalistka mimo wielkiego sukcesu, jaki odniosła za oceanem, nie zapomniała o polskich fanach i podzieliła się nowym singlem „Taka sama”. Piosenka opowiada o tym, że Sara nie zamierza się zmieniać i wciąż chce być nastolatką, która pokochały miliony widzów na całym świecie. Piosenka idealnie wpisuje się w letni klimat i jesteśmy przekonani, że podbije niejeden parkiet, porwie do tańca nawet największego nudziarza. Dodatkowo w teledysku jest tekst, dzięki czemu będziemy mogli śpiewać ją razem z Sarą w trakcie karaoke z przyjaciółmi.

Polecamy również: