Strona Główna > Sara James zostanie nową Whitney Houston? Jej była nauczycielka nie ma wątpliwości

Sara James zostanie nową Whitney Houston? Jej była nauczycielka nie ma wątpliwości

Finał „America’s Got Talent”, w którym Sara James powalczy o zwycięstwo, zbliża się wielkimi krokami. Jedna z nauczycielek, gdzie uczestniczka talent show uczęszczała do szkoły ciepło wspomniała swoją podopieczną.

Wielka kariera puka do drzwi

Wokalistka ma coraz większe szanse na solową karierę za oceanem. Wszystko za sprawą amerykańskiego talent showAmerica’s Got Talent„, w którym zaczarowała jury i publiczność swoimi porywającymi wykonaniami piosenki Billie Eilish i Eltona Johna i otrzymała awans do finału. Najważniejszy występ w życiu Sary James odbędzie się w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego i będzie emitowany przez amerykańską stację NBC.

Nauczycielka ciepło wspomina Sarę James

Ostatnio na temat Sary James wypowiedziała się jej była wychowawczyni i nauczycielka języka polskiego – Małgorzata Soloch – która ciepło wspomniała ją w rozmowie z „Faktem„:

Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy, bo to bardzo skromna dziewczyna. Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała. Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się do mnie przytulić i woła: moja Pani.

Nauczycielka nie wątpi w talent artystki i trzyma za nią kciuki:

Jak jej kariera wybuchła to szczególnie dla najmłodszych uczniów stała się idolką. Chciały się z nią spotykać, mieć zdjęcie, dostać autograf. A ona cierpliwie pozowała i rozmawiała. Taka już jest. Ja jestem przekonana, że ona wygra ten amerykański Mam Talent i będzie jeszcze większą gwiazdą niż Whitney Houston. Życzę jej tego z całego serca.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.